Veni , Vidi , Vici

בעודי שוכב במיטה , מנסה לעכל את המשפט הזחוח שלה שזרקה את אדי החדר המהולים בריחות השפיכה שלה ושלי, "אתה רואה שאתה יכול להיות נשלט מעולה?!" , הרגשתי התכווצות שרירים מוחית, הבנתי שהאגו הגברי שלי נדרך, קפץ לו ממשכבו הנינוח לאור הניצחון הקטן שחשבתי שכבש.

המשכתי לשכב ככה מספר דק' ארוכות , נתתי למוחי לרקום מזימות, בעיקר נתתי לה לחשוב שהיא "ניצחה" , לאחר מס' דק' היא שאלה ,"מים?" עניתי לה יותר בכיוון של קפה שחור אבל איכותי מורתח בפינג'ן , מסוגלת?" "בוודאי" ענתה וקיפצה לה בקלילות מהמיטה, יופי חשבתי לעצמי , זה ייתן לי עוד כמה דק' טובות של תכנון מדויק ...

קמתי מהמיטה קשרתי את המגבת למותני ויצאתי למרפסת, התיישבתי והדלקתי סיגריה. "עוגה?" צעקה אלי מהמטבח, "כן, למה לא ?!" עניתי בנחמדות שרק אני יודע שהולכת להתפוגג לה בזמן המאוד קרוב.

היא הניחה לידי את כוס הקפה והעוגה ואמרה לי , "תהנה אני נכנסת למקלחת .." , כמה שאני הולך להנות היא עוד לא יודעת...

חיכיתי מס' דק' נתתי לה להיות כבר עמוק בתוך הרגיעה של המקלחת, אני יודע כמה היא אוהבת את הזמן שלה במקלחת, שתיתי כמה לגימות מהקפה כיביתי את הסיגריה ונכנסתי אליה למקלחת..

היא חייכה אלי ואמרה "מצטרף?!" לא עניתי , הסתכלתי עליה במשך שניות ארוכות, בחנתי אותה ואת גופה ולאט לאט ראיתי את המובכות שלה מהסיטואציה נבנית, זוהי דרך נפלאה להתחיל בחינוך הסוררת. כשהיא התחילה למלמל, "מה..?? למה את המסתכל עלי ככה..? די נו זה מביך נורא..." ידעתי שלשלב הראשון היא מוכנה...

השלתי מעלי את המגבת ונכנסתי אליה למקלחת, חיוך של רגיעה נסך על פניה , אחזתי חזק בשיערה , מושך את צווארה אחורה , לופף וחונק את גרונה בידי השנייה , אנקת כאב קלה נשמעה מגרונה, מיקמתי אותה מתחת לזרם המים , המים שטפו את פניה , נכנסו לאפה ולגרונה , היא ניסתה למלמל משהו , הזזתי את ראשה מהמים ולחשתי לה באוזן "אמרת משהו?" היא עדיין ניסתה להחזיר נשימה, נתתי לה כמה שניות ואיך שהיא באה לומר משהו שוב, החזרתי אותה אל מתחת לזרם המים, גם אז היא ניסתה להתנגד וכך שיחקתי איתה דק' ארוכות עד שראיתי שהיא כבר לא מנסה להגיד כלום , היא לא מתנגדת , היא הבינה שכל עוד היא תנסה להגיד משהו , או להתנגד לי היא תהיה תחת זרם מים שלא יאפשר לה לנשום או לדבר בקלות.

שחררתי את אחיזתי בשיערה ואצבעותיי עשו דרכם את חוריה... בדקתי את הראשון שלפני פחות משעה היה ברשותי , הוא היה רטוב ונוטף נוזל חם ממעמקי גופה, לאט לאט תוך כדי שאני סוגר עליה את גופי , לא נותן לה לזוז , מהדק את תפיסתי בצווארה , הושטתי יד אל הסבון הנוזלי , לוקח מנה גדושה ממנו ומורח אותו סביב החור האסור, "היי אתה יודע שאני מפחדת מזה .." אמרה בקושי רב, "החוכמה היא לנצח במלחמה יקירתי לא בקרב..!!" זרקתי לעברה, אצבעותיי החלו מגששות בעדינות את החור האסור, בתנועות מעגל עדינות עיסיתי אותו , חודר אליו לאט לאט מרכך ומרחיב אותו בעדינות , אצבע אחת כבר הייתה כולה בפנים כשנשמעה אנחת הנאה מפיה.. הבנתי שאני בדרך הנכונה , היא מקבלת את זה באהבה.

דק' ארוכות , שיחקתי עם החור האסור, תחת מים חמים ששטפו אותי ואותה, נשיכות טרופות של צווארה, הידוק לפיתתו ואצבעותיי שנעות להם אל תוך מעמקי החור האסור עשו את שלהם, הרגשתי איך הזקפה שלי מתחדשת כאילו והיה שלא גמרתי שבוע לפחות, היה בה משהו סוער , סורר ומרגש ביחד, נמשכתי לזה כמו פרפר לאש.

סובבתי אותה אלי, היא הסתכלה עלי מבט מבולבל ספק מתמסר ספק תוהה לגבי המשך האפיזודה אשר נלקחה מידיה באחת. הסתכלתי אל תוך עיניה ותוך מבט חודר תפסתי בשתי ירכיה והרמתי אותה תוך פיסוק רגליה אל מותני , הצמדתי את גבה לקיר האמבט , שפתי פגשו את שפתיה והחלו בריקוד תשוקתי וסוער , הרגשתי את חום מפשעותיה על ערבות מפשעתי, אצבעותיי מפסקות את עכוזה מגששות אל פיתחו וננעצות בתוכו , התפתלות גופה , אנקת הכאב והגניחה שבאה אחריה לא הטילו ספק בהנאה המושלמת שהיא חווה ברגע זה , דק' חלפו להן, נתתי לה להתמסר לכאב ההנאה שהיא חווה נתתי דרור לגופה , אצבעותיה שיחקו בדגדגנה , ידעתי שהיא שניות לפני פורקן ונתתי לה להגיע לשם , היא גנחה וגמרה גמרה וגנחה , התמסרותה לכאב ההנאה שחוותה הביאה אותי לטירוף חושים , לא יכולתי להתאפק יותר , הרמתי את עכוזה מעלה , חופן אותו בשתי ידי ומפסק אותו, ותוך סכרון מדויק החדרתי אותה לתוכי, 2 אצבעות ננעצו בחור ישבנה והאיבר הזקור שלי ננעץ עמוק בתוכה שלה, אני יודע שהייתי מעט אכזרי , הנעיצות היו עמוקות וחזקות , תוך כדי שהיא פולטת גניחה מטורפת מפיה , ננעצו שיני בצווארה החושני ובהחלט השאירו בו חותם ליום של אחרי.

גופה רעד מהנאה ידעתי שעכשיו תגיע גם האורגזמה המתבקשת היא התפתלה לי בידיים ואני חייב להודות שהסקס הזה היה כל כך חושני תשוקתי סקסי וזימתי שהיה לי קשה להחזיק את עצמי לא לגמור, אבל החלטתי שאני הפעם שולט בסיפור עד הסוף.

היא התפוצצה עלי בצעקה שיצאה מגרונה ובכמות מיצים שהושפרצה מגופה , נשימותיה היו כבדות ומהירות והיא צנחה אל ידיי כשראשה צולל אל צווארי ונחה לה.

לא ויתרתי, אני רוצה שרשרת כזו , כמו שאנחנו הדוקים גוף לגוף, הלכתי לחדר השינה הנחתי אותה על המיטה בעדינות רבה , סובבתי אותה על ביטנה , ידיה נאזקו מאחורי גבה , גאג הוכנס לפיה , סטרפר פיסק את רגליה , היא הייתה מותשת , איברה המשיך להפיק נוזלי נקטר , הרמתי את ישבנה מעלה , הפעם אני משנה את המשחק , או יותר נכון מסובב אותו, לקחתי מהמגירה ליד שמן עיסוי ושפכתי כמות מטורפת על הישבן שלה, תוך כדי מריחתו על פלחיו, דאגתי גם לשמן היטב את החורים, עמדתי על בירכי אל מול ישבנה ובהינף יד שלא הייתה מביישת לוחם גולני שאני, הנחתתי על הלחי הימנית הפלקה מדויקת שתשאיר גם היא את חותמה, זעקת כאב נשמעה מפיה , לפני שהצליחה לומר משהו , נחתה גם השנייה ולאחריה גם השלישית שבהחלט השאירה גם טביעות אצבע, הרגשתי את החזה שלי מתפוצץ , הלב שלי דהר בהתרגשות מהולה בחרמנות מטורפת, האיבר שלי טפטף כמו משוגע ידעתי שמגע אחד קטן בו והוא משפריץ את עצמו לדעת ולא, עדין לא גמרתי איתה, היה לי עוד ועוד תכנונים.

נשכבתי לצידה , הוצאתי לה את הגאג מהפה, היא ליקקה את שפתיה ניגבה את פניה ספוגות הרוק בכרית ואמרה :השתגעת לגמרי בחיי.. שורף לי התחת.." , "איזה חלק שלו?!" שאלתי מחייך.. "למה המכות האלה..?" שאלה , אלו לא היו מכות , אלה היו לטיפות אהבה ואת תכף הולכת לקבל עוד.." עניתי.

עיניה נפערו הסתכלו עלי בתמיהה ולפני שהספיקה לומר משהו נשקתי את שפתיה , אצבעותיי נחתנו שוב בחור ישבנה ולחשתי אליה "ויני" היא לא הבינה ולי לא היה אכפת.

התרוממתי מעליה, מושך את ישבנה שוב למעלה , את הגאג השארתי על המיטה רציתי לתת לה את האופציה לעצור אותי בכל זמן נתון , ידי האחת אחזה את מותניה השנייה הצמידה את ראשה לכרית , גניחה קלה נשמעה מגרונה , האיבר שלי היה זקור כמו טיל, לא ידעתי איך אוכל להכניס אותו לחור הכל כך קטן וסגור שלה אבל החלטתי שאני לא מוותר גם אם זה ייקח לי שעות, הכנסתי את חלקו העליון מעט פנימה ונתתי לו קצת להרגיל את פיתחה הצר לגודלו, הרגשתי איך לאט לאט הוא מתאים את עצמו אלי , ידי צלפה את ישבנה , "זה שורף לי..." התלוננה , "אומרים שאם כואב במקום אחד לא מרגישים כאב במקום אחר" ,עניתי והנחתתי עוד מכה על התחת הלבן שלה שהפך לאדום בשנייה , היא זעקה מכאב ובעודי מנחית עוד אחת לחזק את הכאב החדרתי עוד מעט מאיברי פנימה כמעט וחצי ממנו היה בפנים, הפעם היא גנחה בהנאה הרגשתי איך גופה נמס אלי , החלתי בזיון עדין של החור הצר והסגור שלה שנפתח אלי ..היא הייתה כל כך חרמנית , היא החלה להשפריץ מהכוס מיצים שכל כך היו מבוזבזים על הסדין, תוך כדי שאני מזיין את החור המושלם שלי אמרתי לה "וידי" היא לא אמרה כלום, היא היתה עסוקה באורגזמות רצופות שהתפוצצו ממנה אחת אחרי השנייה... בשלב הזה כבר לא יכולתי להחזיק יותר ופשוט שפכתי את זרעי ונשמתי אל תוכה וקרסתי לי על גופה, משחרר את ידיה מהאזיקים, הזזתי את שיערה ונישקתי את צווארה ולחשתי באוזנה , "ויקי"...