Vini , Vidi , Vici .

"אני לא יכול להיות עם שולטת , אני דומיננטי מאוד, סדיסט ואוהב לזיין חזק", אמרתי לה, אני לא נשלט. היא מצידה חייכה וענתה לי , "זה אמור להוות אתגר בשבילך , לא?!" אני לא מחפש אתגרים , אני מחפש נשלטת שתתמסר לי.." אם לומר את האמת , עדיין לא הבנתי את הבור שהיא חפרה לפני וכיצד עם הזמן אני אפול לתוכו שדוד לרגליה.

בשבועיים הבאים נפגשנו כחמש פעמים, למרות שאני בדרך כלל עסוק מאוד, מצאתי את עצמי מתמרן כדי לשבת איתה על בירה, היא הייתה חריפה ומעניינת ונמשכתי אל הראש שלה, בשלב הזה לא הבנתי עדיין כמה אני נמשך אליה פיזית, מבחינתי היא הייתה עוד שולטת מהכלוב, מגניבה , איכותית, סקסית בטירוף, אבל עוד שולטת ואני לא בעניין של שולטות. או לפחות ככה חשבתי לעצמי.

ערב אחד ישבנו אחרי יום מתיש שלי ושלה, עשינו תחרות שתיית וויסקי , מי ייפול ראשון, בכוס החמישית , היא עשתה מעשה שרק שולטת אמיצה תעשה לשולט , היא שמה את היד שלה על הירך שלי, דיי קרוב למפשעתי, התקרבה אלי ולחשה לי באוזן, "הייתי צריכה לשים תחתון, הטייץ שלי רטוב לגמרי..." הזין שלי נעמד בשנייה , מיקום היד שלה שתוכנן מראש מסתבר, הרגיש את זקפתי וחיוך של ניצחון עלה על שפתיה, אקט שהקפיץ את האגו והזין שלי עוד דרגת זקפה אחת למעלה.

היא נסוגה אחורה ומלמלה , "שנזמין עוד כוסית או שנלך אלי הביתה לסקס ונילי של שני שולטים?!" הרגשתי את גופי נדרך , את כל הדם זורם למפשעתי , הרמתי את היד והזמנתי חשבון, חצי שעה לאחר מכן , הייתי בביתה.

האמת?! כל הדרך חשבתי על מה שהולך להיות והחלטתי בראשי שזה יהיה סקס ונילי כראוי לסיטואציה , לא מעבר, לא נכנס עכשיו למלחמות כוח ושליטה.

נעמדתי בכניסה לבית כשהדלת סגורה מאחורי , נשען עליה ומנסה להבין מה אני אמור לעשות עכשיו, מצאתי את עצמי חסר רעיונות כיוון שסקס ונילי לא עשיתי מזה שני עשורים לפחות.

היא חייכה אלי ושאלה , "למזוג לנו משהו לשתות?" , שבירת קרח מצוינת ועוד כמה דק' שלי להתאפס על עצמי. "כן, זה יהיה נחמד" עניתי לה. ניגשתי אחריה למטבח , היא שלפה שתי כוסות וויסקי ומזגה לתוכן גלנמורנג'י של 18 שנה.

"אני הולכת לשים על עצמי משהו נוח יותר, חייכה ונעלמה אל תוך חדר השינה שלה, אני מצידי התמקמתי על הספה בסלון, לוגם בהנאה רבה את הוויסקי המשובח ומתחיל לרקום תוכנית פעולה, תיזכר איך זה , סקס ונילי זה כמו לרכב על אופניים , תתחיל זה כבר יזרום, פשוט תרגיש את גופה וצרכיה ומשם תתקדם, כמו שאני בוהה בכוס וחושב אני מרגיש את נוכחותה לידי, אני מרים את עייני, היא לבשה חלוק סטן שחור קצרצר ובידיה היו , כיסוי עיניים, אזיקים וגומייה לשיער, חייכתי ואמרתי לה, "סקס ונילי?!" , היא חייכה ושאלה שאלה מתגרה "אתה יודע מה לעשות עם האביזרים האלה?" , הרגשתי איך הזין שלי מתחיל להתקשח , ההתגרות שלה בי עשתה את שלה, התרוממתי אליה, היא הייתה נמוכה ממני בכמעט ראש, הסתכלתי בתוך עיניה ולקחתי מידה את האזיקים והכיסוי עיניים, "ומה עם זה" שאלה והושיטה אלי את הגומייה לשיער, "מה אני אמור לעשות עם זה?!" שאלתי, היא צחקה וענתה לי , "אם אני צריכה להגיד לך אז משהו פה חסר לך" לקח לי כמה שניות עד שנפל לי האסימון, הזין שלי עוד שנייה היה מתפוצץ בתוך הג'ינס.

אני הולך על זה ואני הולך על זה בכל הכח...!!

כיסיתי את עינה , אזקתי את ידה ואספתי את שיערה, תפסתי בחוזקה את צווארה וחלק משיערה ומשכתי אותה לכיוון חדר השינה , כשבאתי להרים אותה ולזרוק אותה על המיטה , גיליתי להפתעתי סטרפר מונח על המיטה. הייתי חייב לשחרר קצת את הג'ינס כי הזין המשיך להזדקר לו למקומות שלא חשבתי שעוד יוכל להגיע הערב, השד יצא ממני , השולט שבי נכנס לפעולה מבלי לנסות אפילו למנן אותו עם הוניליות שעליה דיברנו כשעה קודם לכן.

הרמתי אותה וזרקתי אותה על המיטה, פיסקתי את רגליה בכח ונעלתי אותם בתוך הסטרפר , אמרתי לה , לא לזוז ולא לדבר מילה, היא חייכה ולא אמרה מילה, פתחתי את החלוק שלה ונתתי לו להישפך לצידיי גופה, נעמדתי מול גופה הסקסי מסתכל ונהנה מהמראה שנגלה לעיניי, הורדתי מעלי את הבגדים שלי והיא מצידה המשיכה לחייך את החיוך הזדוני הזה שרק הפעיל את המוח הסדיסטי שלי עוד יותר, תפסתי את הסטרפר ומתחתי אותו עוד קצת היא נשכה שפתיים ולא הוציאה מילה , סיטואציה שהוציאה ממני עוד קצת סדיזם, מתחתי אותו עוד קצת עד שנשמעה מגרונה אנחת כאב, רק אז הפסקתי.

לקחתי כסא והתיישבתי מולה, כוס הוויסקי בידי ובוחן את גופה , בוחן אותה ורואה איך החרמנות שלה לאט לאט מייצרת עיגול קטן של רטיבות על הסדין למרגלות מפשעותיה, נהנתי מכל רגע , הציפיה הזו שלה , החוסר ידיעה על מה שהולך להגיע גורם לה להרטיב ולטפטף את מיציה...

לאחר כעשרים דק' סיימתי את המשקה הנחתי את הכוס על השידה לידה , תפסתי את הסטרפר משכתי אותה ומיקמתי אותה לרוחב המיטה כשראשה חצי על דפנות המיטה וחצי באוויר , דחפתי באחת שתי אצבעות אליה והיא התפתלה מהנאה , הרגשתי איך היא מקבלת אותי באהבה והלכתי עד הסוף דחפתי לה את כל האצבעות פנימה בלי התראה מוקדמת , היא היתה כל כך רטובה ומוכנה שהם פשוט החליקו פנימה, ניגבתי ממנה את כל המיצים שנספגו באצבעותיי ומרחתי לה אותם על השפתיים שלה, היא נאנקה מהנאה , כל גופה התפתל והשתוקק אלי , הרגשתי אותה כאילו וזו לא הפעם הראשונה שאנחנו נמצאים בסיטואציה הזו, אין ספק שחמישה מפגשים על בירה עשו את שלהם, "תזיין אותי" אמרה, "את ממש לא מחליטה כלום עכשיו" הטחתי בה , "את שותקת ומקבלת באהבה מה שאחליט שתקבלי ממני", היא חייכה שוב את חיוכה הזדוני , רק שהפעם הוא ממש הצליח להרגיז אותי ולגרות אותי בו זמנית, תפסתי את צווארה ודחפתי לה את איברי הזקור אל מעמקי גרונה והשארתי אותו שם , עמוק חונק ומשתיק, הסרתי מעליה את כיסוי העיניים ואמרתי לה, עד שלא אראה דמעות ניגרות מעיניך הוא לא יצא ממך.

שניות עברו היא נחנקה ודמעות החלו לרדת מעיניה , הוצאתי אותו, היא לקחה נשימה ירקה מעט רוק ולפני שהספיקה להבין , דחפתי לה אותו שוב עמוק לגרון , מחזיק את ראשה ומהדק עוד קצת את איברי אל גרונה, המשכתי ככה עוד ועוד עוקב אחר עגול הרטיבות החדש שנוצר על הסדין וככל שהוא גדל יותר ככה הזיקפה שלי התקשתה יותר, הייתי מחורמן בטירוף, בכל הסשנים של השליטה שעברתי בחיי לא הרגשתי ככה מעולם, משהו אחר היה שם, לא הבנתי אבל גם לא עניין אותי באותו הרגע, פשוט נהנתי להתעלל בה פיזית אבל בלי להכאיב שזה כשלעצמו כסדיסט לא הובן לי עד הסוף.

לאחר דק' ארוכות שהאיבר שלי היה תקוע בגרונה לסרוגין, סובבתי אותה לאורך המיטה והנחתי את ראשה על כרית, "נוח לך" שאלתי, היא הנהנה וחייכה , ניגבתי את פניה , נשקתי אותה ולחשתי לה באוזן, "את יודעת מה זה edging?" , היא הנהנה בראשה להסכמה , אני חייכתי לעצמי ואמרתי לה, "אז עכשיו אנחנו נתחיל עם זה" .

החיוך הזדוני הוחלף במבט מתחנן .

לאחר יותר מחצי שעה שאני עוצר לה גמירות שניות מעטות לפני שהן מגיעות, החלטתי לתת לה פורקן, שרשרת של אורגזמות פרצו ממנה , לאחר כמות נכבדה של אורגזמות , תפסתי את הסטרפר והפכתי אותה על ביטנה, אצבעותיי שוב חדרו אותה , היא היתה רטובה מהנאה ,הרמתי אותה ואת התחת הקטן והסקסי שלה למעלה, כל מה שנשאר לי זה לדחוף לה את האיבר שלי עמוק בפנים , החדרתי לה אותו בכל העוצמה שהייתה בי , אנחת כאב מהול בהנאה נשמעה מגרונה, הוצאתי אותו לאט ושוב החדרתי לה אותו בעוצמה, לאחר שלוש פעמים כאלה, פשוט השארתי אותו עמוק בפנים , סופג את הרטיבות שלה, החום שהיה בפנים , הרוך שעטף לי את האיבר , גרם לי להשפריץ את הזרע שלי עמוק בפנים בהנאה מושלמת.

צנחנו על המיטה , באפיסת כוחות מהולה בריגוש מטורף, שחררתי אותה מהאביזרים והנחתי את ראשה עלי ואמרתי , "יחסית לסקס ונילי זה היה לא רע בכלל" וחייכתי גם אני חיוך זדוני...

החיוך הזדוני שלה חזר והיא הסתכלה בתוך עיני ואמרה "אתה רואה שאתה יכול להיות נשלט מעולה?!"

לקח לי כמה שניות.