Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

לילות של שלג לבן 2

התיישבתי חזרה על הכסא, עד היום אני לא בטוחה מה גרם לי לעשות מה שהוא אמר, אולי החיוך והאסרטיביות שלו אולי הפחד שמא הוא צודק ואני עלולה לא להגיע לצימר בחתיכה אחת.

הוא הזמין לנו 2 כוסות גלנמורנג'י מהברמן, ,יס בוס" ענה לו הברמן . "אתה הבעלים של הבר הזה?" שאלתי, "לפעמים" הוא חייך , "לפעמים".

נכנסנו לשיחה עמוקה על החיים ומה שבניהם, על מה הביא אותי לצד הצפוני של המדינה, הוא מבחינתו לא מבין את תל אביב או את אלו שגרים שם, אני יכולה להסכים איתו כמעט בכל פרמטר, גם אני אוהבת את הצפון יותר מכל מקום אחר במדינה, לצערי לא נולדתי שם, עסקיי ומשפחתי בתל אביב וכרגע זה הדבר היחידי שמונע ממני להצפין.

היה לי נעים ונוח, הרגשתי שהגעתי הביתה, הרבה יותר ממה שהרגשתי כשהגעתי לפני שעה וחצי, הוא העביר בי תחושת בטחון, תחושה של בית חם עם קמין ושקט...

השעה הייתה מאוחרת , הבטרייה בטלפון שלי שבקה חיים, לא היה לי מושג מה השעה, כשראיתי שהבר ריק ונשארנו אנחנו והברמן שהיה עסוק בלארגן את המקום ליום של אחרי , שאלתי אותו מה השעה ופתאום חרדה עטפה אותי, גל חום של פחד עבר בגופי, עכשיו בטוח לא אוכל לנהוג לנווה אטיב , בטח לא בשעה כזו ואחרי כל כך הרבה אלכוהול, איפה אשן? מה יהיה? בטוח כבר לקראת 12 בלילה מי יענה לי עכשיו ? המחשבות השתוללו במוחי, הוא הניח את ידו על ידי , הסתכל לי בעיניים ואמר "שחררי את השליטה שלך, את בטוחה לגמרי, אני פה." , הסתכלתי עליו , מנסה להבין אם אני עושה בחכמה או שאני פשוט נסחפת אחרי משהו שאסור לי .. ולמה הוא אמר שחררי את השליטה שלך?? השימוש במילה הספציפית הזו החסיר בי פעימה, הוא קם ועבר אל מאחורי הבר, שיחרר את הברמן לביתו והוסיף עצים בקמין . הניח את בקבוק הגלנמורנג'י על הדלפק, ועבר לשבת לידי , מזג לנו לכוסות שוב מהוויסקי ואמר , "אני כבר חוזר, או שאת רוצה לבוא איתי?", "לאן הולכים?" שאלתי , הוא אחז בידי ולקח אותי למטבח, לא חששתי , לא היססתי וזה לא אופייני לי , הנחישות שלו, העוצמה , הידיעה הברורה בכל מהלך שהוא עושה , גרמה לי לשחרר מגננות.

"בואי נבשל משהו ביחד" אמר , "אני רעב" . "אני אכלתי כבר", עניתי. "אני יודע, נעשה משהו קטן נחמד ליד הוויסקי, בלאו הכי אין לאן ללכת עכשיו..". חייכתי כי הוא צדק, אין לי לאן ללכת, אני דיי תקועה בבר עד שהמזג אויר ישתנה, או שהשחר יפציע ויהיה קצת אור.

"את אוהבת בשר? כי אני קרניבור.." זרק לעברי, "נעים מאוד קרניבורית מתל אביב" , צחקנו והוא הוציא נתח מרהיב של סינטה .

"נעשה לנו פרוסות סינטה מוקפצות, עם חרדל בצד וטוסטונים בשמן זית ושום , מה את אומרת?" "נשמע מעולה..." עניתי, הוא שטף את ידיו לקח את המגבת לנגב אותם , לא לפני שהתיז טיפות מים קרירות על פניי ואמר "תשתחררי..." אני משוחררת לגמרי עניתי והתזתי עליו מים בחזרה ... הוא הסתכל לי עמוק בעיניים לא ניגב את הטיפות בפניו, אלא שלח את ידו לעורפי אחז בו ובשערי באחיזה שלא משתמעת לשתי פנים, קירב אותי אל פניו , הסתכל לי עמוק אל תוך נבכי נשמתי שהיתה חשופה לו לחלוטין באופן הכי מפתיע. לאחר שניות ארוכות של מבט נוקב קירב את שפתיו לשפתיי ונשק לי קלות תוך נשיכת שפתי התחתונה בעדינות אגרסיבית מופלאה, "זה כאב" אמרתי בחיוך, "מעולה " ענה וחייך בחזרה...

יש מצב שנתקלתי במקרה בגבר אלפא בצפון הרחוק???