Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

ככה!

"הלו"

"שלום"

"שלום"

"אני מגט דליברי יש לי חבילה בשבילך, אני למטה את יכולה לפתוח את הדלת ולהגיד לי איזו קומה?"

"כן, קומה 5 "

"היי, רק תחתמי לי פה..."

"ממי זה?"

"לא יודע יש פה גם מעטפה .."

"או קיי תודה"

כשפתחתי את המעטפה היה בה כרטיס ברכה ריק עם משפט אחד תמציתי, "היי בייבי, תהיי מוכנה בתשע , נשיקות. (התגעגעתי)"

החיוך שנמרח על פני, פעימות הלב המואצות וזרימת הדם שירדה במהירות אל בין חלצי אמרו את הכל, התמוגגתי מאושר, הוא חזר מנסיעת העסקים לחו"ל , הוא בארץ...כל כך התגעגעתי..

בעודי קוראת שוב ושוב את המכתב הקצר והמדויק שלו , נזכרתי , יש גם חבילה.

לקחתי את השקית העצומה ורצתי לחדר, הצצתי לתוכה ונגלתה לעיני קופסה שחורה עצומה, עם סרט בצבע שמנת מבריק , התרגשתי וידי רעדו, אני מכירה את ההפתעות הקטנות האלו שלו, הן תמיד משאירות אותי פעורת פה...

הנחתי את הקופסה על המיטה וביד רועדת מהתרגשות התרתי את הסרט וניחוח של בושם עלה לאפי, הוא ארז לבד, בזה אני בטוחה, קרבתי את הסרט אל אפי וריח הבושם הכל כך מוכר ואהוב שלו עטף אותי, דמעה של אושר צרוף זלגה מצידיי עיניי.

פתחתי את הקופסה ושוב גל ריח של בושם עטף אותי, ריח שונה , לא מוכר אך חושני ועדין כמו שאני אוהבת, בצד ימין שלי הקופסה הייתה חבילה קטנה עטופה דף משי בצבע שחור , הרמתי אותה בזהירות , ופתחתי אותה , נשפכה ממנה שמלת ערב ארוכה מסאטן שחור מבריק , בעלת כתפיות דקות ומחשוף בגב שלא משאיר שום דבר לדמיון...מצד שמאל של הקופסה הייתה קופסה נוספת קטנטנה, פתחתי אותה חיכה לי תחתון חוטיני מעור איכותי , בשלב הזה נזכרתי בחיוך הזדוני שלו, כשהוא קונה ואורז את הפריטים ומדמיין את תגובתי. את הקופסה שהייתה במרכז פתחתי בהתרגשות מטורפת, נעלי עקב שחורות מהממות נגלו אלי ...חייכתי לעצמי ואמרתי, הוא לא מפספס כלום אף פעם, הדיוק שלו , השמת דגש על הפרטים הקטנים והמדויקים כל כך , מפתיעים אותי כל פעם מחדש, בתוך הנעלים חיכה לי פתק קטן , "מיותר לציין מה עליך לעשות עם זה" ,היה שם גם בושם מסוג חדש שרכש עבורי.

השעה הייתה שבע בערב, נכנסתי להתקלח ולהכין את עצמי עבורו, עבורנו , עבור הערב שלנו.

הנחתי עלי קימונו שחור ,שקנינו ביחד באחת הנסיעות שלנו לחו"ל , מזגתי לעצמי כוסית וויסקי ויצאתי למרפסת , הדלקתי סיגריה , הנחתי את רגלי על הכסא ממול ונשמתי... נשמתי אויר קריר ונעים, פניו עלו בזיכרוני, החיוך השובה שלו, הקול המאופק והאצילי שלו...הדברים שהתגעגעתי אליהם... וחייכתי לעצמי.

בשעה תשע הייתי מוכנה , השמלה הייתה מדויקת למידותי, הנעל הייתה יפיפייה והרגשתי סקסית מתמיד, התזתי מהבושם החדש על גופי והחלטתי לוותר על התחתון חוטיני מעור, (גם לי יש הפתעות קטנות), קיפלתי אותו בעדינות והכנסתי לתיק הקטן שלי, הטלפון צלצל, "שלום זה הנהג של גט טקסי, אני למטה" , "אני יורדת"עניתי.

כשנכנסתי למונית שאלתי את הנהג לאן אנחנו נוסעים והוא אמר שמזמין המונית ביקש לשמור את זה בסוד וחייך.

הנחתי את ראשי על מסעד הכסא ועצמתי את עיניי, אני לא אקלקל לעצמי את ההפתעה...

כעבור נסיעה של כרבע שעה עצר הנהג , "הגענו" אמר, פתחתי את עיני ומצאתי את עצמי בפתחו של מלון 5 כוכבים בתל אביב, הנהג הסתובב אלי ונתן לי מעטפה .

במעטפה היה פתק מוצמד לכרטיס כניסה לחדר ועליו היה כתוב "משתוקק אליך".

תוך דק' ספורות הייתי מול דלת הכניסה לחדר, קומת המיני פנטהאוזים השמורה לאנשי עסקים.

העברתי את הכרטיס , הדלת נפתחה ונגלה לעיני מראה רומנטי מתוקתק, נרות פזורים בכל מקום, ריח של וניל לבנדר עוטף את החדר, במרכזו שולחן ערוך ל 2 סועדים.

הווילון היה מוסט ודלת היציאה למרפסת הייתה פתוחה מעט, הנחתי את התיק על הספה ויצאתי למרפסת.

הוא עמד שם צופה אל גלי הים הצבועים בלבן, הירח היה מלא, סיגריה ביד אחת ובידו השנייה כוסית וויסקי, הרוח הסתווית הביאה את ריח הבושם לאפי, ברגע זה קצת הצטערתי שלא לבשתי את התחתון, חלצי התעוררו, נוזל חמים עשה את דרכו אל ירכיי. הוא הסתובב אלי וחייך, כיבה את הסיגריה הרים כוס וויסקי נוספת מהשולחן בחוץ והגיש אותה אלי , "לחיים" אמר , לקחתי מידו את הכוסית וויסקי , קרבתי אותה לשלו , מבטינו לא הוסרו אחד מהשנייה ולו לרגע, "לחיים" עניתי.

לגמנו שנינו מהוויסקי ובסיכרון המדוייק לנו הנחנו את הכוסות על השולחן ושפתינו נצמדו לשעה ארוכה של געגוע.