Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

שיכור ומתוסכל

סיימתי לעבוד כל כך מאוחר, כל כך עייף...אני והשותף יורדים לבירה בבר ליד העבודה. אנחנו עושים את זה לפעמים, כדי לעבור על דברים מחוץ לכותלי המשרד – בשקט שלנו, גם כדי לשמור על המערכת יחסים המיוחדת שלנו, יש לנו מערכת יחסים טובה, אני מעריך אותו מאוד, אדם משכיל , מאופק עם ניסיון חיים אישי ומקצועית, היה קצין בצבא קבע, לאחר התקלות קשה ופציעה לא פשוטה החליט לפרוש מהצבא לחיים האזרחיים, הכרנו באוניברסיטה באחד מהתארים שעשינו , העניינים התגלגלו סיפרתי לו על הסטארטאפ הקטן שלי והוא נכנס איתי שותף ב 40 אחוז מהחברה כשהוא על תקן סמנכ"ל ואני מנכ"ל החברה, עשינו כברת דרך ביחד ואפילו הצלחנו לקחת את החברה במעלה סולם ההייטק למקומה היום – אחת החברות הנחשבות בשוק . אנחנו דואגים לצאת לפעמים ביחד מהעבודה בשעות הערב השרופות – ככה אנחנו מכנים שעה שהיא כבר מאוחרת כדי לראות את הילדים לפני השינה ואת האישה כשהיא כבר על סף קריסה , אך מוקדמת בשבילנו כדי לסיים את היום מבלי לקחת את העבודה הביתה.

"מה קורה לך בנאדם?" שואל אותי השותף בין לגימה אחת לשנייה מבירה ישראלית טעימה למדי

"עייף.." אני עונה ומחפש משהו קליל בתפריט לנשנש, לאור זה שאכלתי צהריים פסטה וזהו כל היום

"וחוץ מזה?! הכל בסדר?" שואל אותי שוב , אנחנו לא מדברים על העניינים האישיים מאוד משתדלים לא להכניס את זה ביננו לעבודה, השיחות שלנו תמיד ברומו של עולם או עבודה ותו לא.

"כן עייף.." מלמלתי, לו הוא היה יודע...לו אני הייתי מבין...כל כך קשה לי...לא יודע מה עובר עלי.

צלצלתי אליה ודיברנו קצת, היא לא מוכנה לשמוע על פגישה אפילו לקפה. "אתה נשוי" התריסה לכיווני, אני אפילו לא יודע למה אני מבואס מזה?!

שתיתי 2 בירות וצ'ייסר אחד של וויסקי ומכיוון שהייתי כל כך עייף כנראה תפס אותי הארד קור, חזרתי שיכור לחלוטין הביתה..

השעה היית רבע לשתיים עשרה בלילה, אשתי כבר ישנה, ניסיתי להעיר אותה כל כך הייתי צריך אותה, לדבר איתה , להרגיש אותה, להרגיש חי..

"אני עייפה, נורא מאוחר" – מלמלה מתוך שינה, נשכבתי לצידה , מזיז את השערות מפניה, מנשק אותה, מלטף אותה , מעביר את ידי על קימורי גופה הסקסי , נתקל בחוטיני שקניתי לה באחד מהמולים בברלין, ולוחש לה:

"מאמי, דברי איתי קצת.. אני צריך אותך"

"אני עייפה לא בא לי.." – זה היה כמו סכין בלב , התבאסתי, כעסתי, אני עובד מאוד קשה, כדי שיהיה לנו כל מה שחלמנו עליו , כדי שהיא לא תצטרך לצאת לעבודה ותוכל להיות עם הילדים בבית, לפעמים אני צריך אותה לעצמי, לא יכול להבין את הנפנוף הנונשלנטי הזה.

אני כבר לא יודע איך לפנות אליה, אם אני מגיע מוקדם אז אני שומע את הריכולים הטיפשיים של הגן והאימהות ומי אמרה למי מה...היא אמרה לי פעם, "זה העולם שלי עכשיו, אני כל היום מתעסקת רק עם זה, על מה אתה רוצה שאדבר איתך?"

נשענתי על הכיור במטבח מסתכל עליה בתמיהה, היא בתגובה ממשיכה בשלה ומסתכלת עלי במבט תמוה של מה לא מובן במה שאמרתי?!

החלטתי הפעם לענות ולא לנשוך לשון, "לא יודע, עלי ? עליך? עלינו? על מה שהיינו מדברים לפני הילדים?!" עניתי לה דיי בכעס אפילו .

אני יודע שיהיו אנשים שישמעו אותי וישפטו אותי ללא רחמים, אבל אני צריך אותה, את החברה הטובה שהייתה לי , לא רק אמא במשרה מלאה, לפחות ערב אחד בשבוע בלי להתרסק במיטה באיזה פיסוק רחב רגליים שאומר לי הנה , תגמור שלא תגיד שאתה לא מקבל בבית.

היא , עושה לי משהו אחר , תחושה שאני לא מבין, אני בכלל לא מבין למה אני חושב עליה כל הזמן...שוב נזכרתי בה.

אולי בגלל שאני מרגיש כל כך אבוד? אולי בגלל שאני צריך תשומת לב? או אולי בגלל שזה שונה ממה שיש לי בבית?

אני לא יודע

מתוסכל..

ושיכור..

מעיף ממני את הבגדים נכנס למקלחת , פותח את הברז בזרם חזק ורותח מכניס את הראש מתחת למים בתקווה שישטפו ממני את המחשבות, עומד לי , אני חרמן, המראה של אשתי במיטה עם הגופיה הצבאית שלי שהיא כל כך אוהבת לישון איתה, שאין לי מושג למה, החוטיני הקטן שהיה עליה , עשו את העבודה

נשכב על הספה בסלון עם אספרסו קצר וחזק להחריד...

שוב היא קופצת לי לראש..

מה הסיפור שלה? נראה כי אין לה דאגות בחיים , תמיד היא נראית מאושרת ומדלגת ממקום למקום במין נעריות נצחית שכזו, חמודה עם חיוך שתמיד נראה כאילו היא נבוכה ממשהו..

הוא מזדקר לו ללא שום התראה ,למצב מקסימום ,היי מה קורה?! מה נהיה? אני חושב עליה ומתחרמן מזה?!

בטוח שלא , אני פשוט שיכור וחרמן כרוני.. עם האישה אין מצב, מביא ביד ונרדם על הספה בסלון.

אנחנו גרים במיני פנטהאוז שקנינו לפני שנתיים במרכז תל אביב , מול הים, אני מאוד אוהב את הים, הזריחה מעירה אותי, אני פותח את העיניים ומחליט לקום ולעבור למיטה. בדרך למיטה עברתי דרך חדרי הילדים , והחלטתי לא לחזור לישון , לא ראיתי אותם אתמול התגעגעתי אליהם, היום אבא יעיר אותם וייקח אותם לגנים.

הרתחתי מים לקפה, הכנסתי כמה קרואסונים לתנור, הריח התפשט בבית במהרה , שמתי על עצמי מכנסיים קצרים והלכתי להעיר את אשתי...

הבית התעורר לעוד יום...