Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

על גג העולם ועוד קצת ד

"חחח ...אז?! את הולכת לעשות לו בית ספר?!" אמרה חברתי במרומי הקומה ה18..

"ברור, חכי תראי..נראה לו שהוא ישחק לי בקורקבן?!" עניתי בלי בכלל למצמץ, יותר נכון האגו ענה, הפעם נתתי לו מקום...

הייתה שעת ערב מאוחרת, קרירות של תחילת החורף ירדה על תל אביב, שתינו יין והתכרבלנו בספה הכי נוחה בעולם אצלה במרפסת..

"צריך לנצל אותה עד הסוף עוד מעט כבר לא נוכל לשבת פה אצטרך לארוז אותה עד הקיץ.." זרקה לאוויר חברה שלי, ואני?! אני נזכרת בליל אמש במרפסת קצת שונה, אוירה אחרת והרבה הרבה דברים שקרו ולא קרו שם...

"הטלפון שלך לא מפסיק לצפצף ולצלצל " אמרה החברה.. "לכי תראי מי זה כבר..."

"לכי את אני לא קמה" עניתי והלב שלי? בתחתונים , הבטן התכווצה ישר חשבתי עליו...

"נראה לך שאני מזיזה את עצמי בשביל המחזרים שלך?! תמותי.."

"רציתי לקפוץ, לא לקום, קיוויתי בכל תא בגופי שזה יהיה הוא, אבל האגו והפאסון השאירו אותי דבוקה לספה.. התחלתי לתרץ לעצמי את כל התירוצים שיש ועוד קצת.. גם אם זה הוא , את לא עונה. ואם זה לא הוא זה לא מעניין, בכלל מה זה משנה אם זה הוא , את לא קופצת עכשיו כמו איזו עלובה לכל טלפון שיש בתקווה שהוא יתקשר.. ובכלל מה את כל כך מתלהבת אפשר לחשוב? מי הוא בכלל, עוד נשוי...

"הטלפון שלך צורח, אם את לא קמה אני קמה, הסקרנות הורגת אותי.. ומה זה כל הציפצופים שיש לך בטלפון?!" אמרה והעיפה מעליה את השמיכה וקמה להביא את הטלפון.

"קחי" אמרה "זה הוא?!" שאלה בלי בכלל לחכות שאבדוק..

" לא, זה לא הוא, נרגעת?!" מפח נפש ועצבות כללית נפלה עלי, קיוויתי בכל ליבי שזה יהיה הוא... המייל שלי רתח, מה רתח התפוצץ , לא התחשק לי אפילו לפתוח אותו, מחר בבוקר אכנס עכשיו אני לא במוד..

"אני הולכת.. מיציתי אותך לשבוע שלם.." קמתי העפתי מעלי את הכרבולית ותוך כדי העפתי את הכוס יין ..שיט

"תודה גם לך , אני חושבת שאני והבית שלי מיצינו אותך לחודש , יאללה לכי לכי, אל תתהפכי עלי עכשיו בגלל שלא שמעת ממנו כלום והוא כבר על הטיסה ללונדון.." וקמה לנקות , היא כל כך מכירה אותי , חברה אמיתית, מכילה ומרגישה אותי, יודעת מתי ללחוץ ומתי לשחרר..

נישקתי אותה ואמרתי לה תודה מהממת אחת והלכתי..

כשנכנסתי לגט טקסי הבנתי כמה אני מבואסת, האגו הלך לישון, האמת הגיעה לביקור. כן רציתי שהוא יתקשר , כן רציתי שהוא ישמיע את קולו.. רציתי להבין הרבה דברים בכלל ודבר אחד קטן בפרט, מה הוא עשה ללב שלי אתמול בלילה?!

הגעתי הביתה הורדתי מעלי את הבגדים ונכנסתי לעשות מקלחת רותחת, זרם מים חזק שטף מעלי את מהלכי היום , עמדתי ככה מסורה לחום ולעיסוי בראש שקיבלתי מהטוש העליון ...ככה אני מנקה את הראש כשאני חושבת יותר מידי...אין לי מושג כמה זמן הייתי במקלחת...אבל לפחות חצי שעה כי נגמרו המים.. חייבת לזכור שכבר קריר והמים מתקררים ולהדליק את הדוד.

יצאתי כשמגבת על ראשי ועוד אחת עוטפת את גופי , הטלפון שלי השתולל... רצה לטלפון ורואה שוב טלפון לא רלוונטי, אולי אני אענה לסטוץ הזה נתפרק עליו קצת , מה יש ?! הוא רוצה לזיין ואני רוצה לפרוק מתח.. לא עניתי , הרגשתי שלמרות הכל , לא באמת בא לי על אף אחד..

בווטסאפ היו 13 הודעות שלא נקראו , לא רציתי להכנס לווטסאפ אז רק הסתכלתי עליו מהמסך החיצוני, הסטוץ לא הבין שאם אני לא עונה בטלפון אז גם לא אענה בווטסאפ, מחר נעשה לו סדר...ואז זה קפץ לי לעיניים , נפלה לי המגבת...והלסת.. והלב...

"כשתסיימי להתקלח תפתחי אני מחוץ לדלת ..."

ברגליים כושלות עם דופק מואץ הרמתי את המגבת עטפתי את עצמי ודידיתי לכיוון הדלת ..הסתכלתי בעינית ולא ראיתי כלום... פתחתי את הדלת, הידיים רעדו לי, כפות הידיים הזיעו כמו מתלהבת בת 16 ולא כמו האישה המנוסה שאני...יצאתי מהדלת צעד החוצה לחדר המדרגות, הוא היה שעון על הקיר שלי מצד ימין...הקיר של האמבטיה, בגלל זה הוא ידע שאני במקלחת , מתעסק עם המייל, ומבלי להעיף מבט אמר.. "שמח שסיימת את המקלחת" הסתובב אלי , דחף אותי פנימה אל תוך הבית בעדינות אסרטיבית, לא לא היו מילים , הפה שלי התייבש , לזה לא ציפיתי, את זה לא ראיתי ולזה לא התכוננתי... סגר את הדלת מאחוריו, הוריד בעדינות ובנחישות מופתית את המגבת מהראש שלי.. שיט שיט שיט נזכרתי באיזו לבוש אם אפשר לקרוא לזה לבוש פתחתי את הדלת... הוא כרך את ידו סביב מותניי והצמיד אותי אליו, הרמתי את הראש ולפני שהספקתי להוציא מילה מהפה הלשון שלו הייתה עמוק בפנים. הרגשתי שאני לא מחזיקה את עצמי, הרגשתי איך כל הדם עוזב את הגוף הפריפרי ומתרכז במרכזי. הרגשתי איך אני מטפטפת על הרצפה.. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, התחושה הייתה איבוד תחושה טוטאלית.

המגבת הוסרה מגופי נשארתי עירומה כביום היוולדי מול האיש בחליפה המסוקסת שלו.. הוא בחן כל פיסת עור ואיבר בגופי הרגשתי כל כך מובכת , החוסר ביטחון קפץ לבקר , מה קפץ לבקר - התנחל.. הרגשתי איך אני מתכווצת פיזית מנסה לצמק את גופי שיראה כמה שפחות , ידו הלכה לשיער הרטוב אחזה בו ומשכה קלות את ראשי אחורה הסתכל לתוך עיני ואמר "אני אוהב מה שאני רואה אל תאכלי לעצמך את הראש.." לשונו שוב תרה אחר שלי ופשוט נמסתי לתוכו , תוך כדי משיכת שיערי אחורה והפעם קצת יותר באסרטיביות עם קצת יותר כאב אמר " לא באמת חשבת שאטוס לפני שאזיין לך את הצורה כמו שאת רוצה כבר הרבה זמן..." לא עניתי ...פשוט נתתי לו את המושכות.. משהו שעשיתי מעט מאוד בחיי, עם פרטנרים קבועים או בני זוג. קשה לי לתת אמון במישהו עד כדי כך שאאבד שליטה , בסקס ראשון ובטח ובטח מישהו שלא ממש מכירה...

בשלב מסוים הרגשתי איך אצבעותיו חודרות אותי, פרץ נוזלים חמים נשפך לאורך רגליי...האורגזמה הראשונה הייתה מהירה עד כדי בושה , בעוד אני נמסה לתוך אצבעותיו הוא לוחש לי באוזן , "אחת מאחורינו עוד שתיים to go .. "

גמרתי , השפרצתי. נזלתי, נמסתי, רטטתי, נשבתי, שחררתי נתתי דרור לגופי באופן שלא עשיתי קודם...

"אני צריך לזוז...יש לי טיסה בחמש בבוקר, לא יכול להזיז אותה שוב.." אמר תוך כדי שהוא מלטף את פניי, פקחתי עיניים והבנתי שהשעה הייתה 02:30 לפנות בוקר, מה? איך? מתי? ככה נרדמתי, מצאתי את עצמי שרועה על גופו הארוז בתוך החליפה ראשי על החזה שלו וידיו עוטפות את גופי שהיה באפיסת כוחות פיזיות ומנטליות גם יחד..

הוא בכלל לא התפשט , הוא לא באמת זיין אותי כמו שאמר , אבל הגמיר אותי 3 פעמים בדיוק כפי שהתריע שיעשה ...

"אל תקומי, הישארי במיטה" כיסה אותי בשמיכה והלך, לפני שיצא מהחדר שינה שאל אותי , "כמו שפינטזת?? את לגמרי כמו שדמיינתי, הגוף שלך מהמם בדיוק כמו שחשבתי.." הלך וטרק את דלת הכניסה אחריו.

החיוך שהיה מרוח לי על הפרצוף המרוצה שלי התחלף בקפיצה מטורפת מהמיטה והראש התחיל לחבר משפטים.

" לא באמת חשבת שאטוס לפני שאזיין לך את הצורה כמו שאת רוצה כבר הרבה זמן..." הרבה זמן?????

"אחת מאחורינו עוד שתיים to go .. " איך הוא יודע???

"כמו שפינטזת?? את לגמרי כמו שדמיינתי, הגוף שלך מהמם בדיוק כמו שחשבתי.." What the fuck????

מה???

לאאאאא!!!!!!!!!

זה לא יכול להיות בחיים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!