Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

על גג העולם ועוד קצת ב'

בעוד אנחנו שוכבים לנו בכיף בכסאות הנוח שבמרפסת ביתו, השקט בגובה כזה היה נפלא...מצד אחד במרכז העיר הכל תוסס וגועש אבל שם "על גג העולם" הכל שקט..נהנתי מהשקט הזה וכנראה שגם הוא, עצם העובדה שאיננו מכירים אבל יכולנו לשבת וללגום כל אחד מהמשקה שלו ולא להוציא מילה מהפה - הייתה קסומה.

לאחר כחצי שעה , הוא קם , לקח מידי את הכוס ,הסתכל עלי כשהרמתי את מבטי אליו , לא אמר מילה נכנס פנימה וחזר עם כוס וויסקי חדשה וכירבולית, הניח את הכוס על השולחן הקטן שלידי ועטף אותי בכרבולית ולא אמר מילה. משהו בבטחון שלו, משהו בבטחון של ביצוע המעשים שלו גרם לי להרגיש כל כך בנוח לא רק מנטלית אלא גם פיזית שאחרת אין לי דרך להסביר את התחושה החמה שעטפה את חלצי...

הוא נכנס שוב פנימה , ולאחר כמה דק' ארוכות חזר עם מגש סושי ואמר "תאכלי, אני לא רוצה שתשתי על בטן ריקה" (הבנתי את עיניין הטלפון והיציאה מהאמבטיה קודם לכן), חזר שוב פנימה ויצא עם הבקבוק יין והבקבוק וויסקי הניח אותם על השולחן לידו והתיישב.

הרבה דברים עברו לי בראש, בפרט האגו שישב שם כמו שטן קטן וניהל שיחה קטנונית בנימה פולנית עם מוחי, מה נראה לו שהוא עושה?, מי הוא בכלל?, נראה לו שהוא יודע הכל? נראה לו שהוא יחליט עבורי? איזה נרקסיסט קטן...הוא עוד לא יודע עם מי יש לו עסק...סבבה ניתן לו לחשוב שהוא הולך לזיין..

המלחמה הקטנה שהתחוללה במוחי הייתה לא פשוטה אבל לא נתתי לאגו לנצח והחלטתי שאני לא יודעת מה קורה פה אבל נעים לי ואני זורמת עם זה...

ואז הוא שבר את השקט.. ובנימה חמה ולא מתנשאת אמר לי "תפסיקי לחשוב יותר מידי..הכל בסדר.."

חייכתי ולקחתי לי צלחת עם מעט סושי ואכלתי..

אין לי מושג כמה זמן עבר , הכוסות התמלאו כל פעם שאחת מהן נגמרה...בשלב מסוים הוא שם לנו מוסיקה Chill out עמעם את האורות בבית וחזר לשבת ...

כנראה שהרגשתי ממש נוח כי בשלב מסוים הוא ניגש אלי וליטף לי קלות את הראש, פתחתי את העיניים והבנתי שנרדמתי לי מכורבלת בכרבולית שעלי, "קומי להתקלח תתחממי קצת , יש לך הכל באמבטיה" שלח את ידו אלי , אחזתי בידו קמתי והוא הוביל אותי אל המקלחת כשהוא אוחז בידי.

המקלחת הייתה עצומה בגודלה ועם זאת מחוממת בדיוק לחום הרצוי, על ספסל עץ חיכה לי חלוק סטן לבן ומגבת מקטיפה שחורה, לרגע חשבתי שאני בספא..

בעודי מתקלחת נכנסתי לסרטים, את לא נורמלית, מה אתה עושה? את בכלל לא מכירה את הבנאדם, נראה לך הגיוני מה שאת עושה ?? את מסיימת להתקלח מתלבשת והולכת הביתה נקודה.

כשיצאתי מהמקלחון חיפשתי את הבגדים שלי ולא מצאתי אותם.. יצאתי מהמקלחת כשהמגבת עלי ושאלתי אותו "איפה הבגדים שלי?" הוא היה במטבח, שטף את הכלים של הערב (מוזר חשבתי שתצא איזו תאילנדית קטנה שתעשה את זה ) , הוא לא העיף מבט וענה לי.. "שמתי אותם בכביסה הם מסריחים מכל היום והסיגריות , שטיפה של רבע שעה ועוד חצי שעה במייבש ואת יכולה להתלבש וללכת אם זה מה שאתה רוצה."

מיותר לציין שלא ידעתי מה לענות, הרגשתי כמו בסרט, מן אבסורד כזה שרואים רק בסרטים הקיצ'ים של הבנות, "אתה רוצה להסביר לי מה קורה פה?" שאלתי.. "בהזדמנות בוודאי שאסביר, לא היום, עכשיו הולכים לישון , אני לא יודע מה איתך אבל לי יש יום עמוס מחר וטיסה בעשר בלילה" ענה .

האמת לא רציתי ללכת, רציתי עוד מהסרט הזה, רציתי להיות נסיכה ליום אחד..

"או קי" עניתי "איפה אני ישנה?"

"את ישנה בחדר השינה , כמו אנשים בוגרים, אני לא מתכוון לזיין אותך אם זה מה שאת חושבת.."

הייתי בשוק מהתשובה שלו, או שהוא לא מדבר או שהוא מדבר בלי לעשות חשבון...

הוא ניגב את הידיים כיבה את האורות בבית, לקח אותי ביד לחדר השינה , המיטה הייתה עצומה ואני שמחתי , הוא ישן בצד אחד ואני בצד השני, מעולה לי...או לפחות ככה חשבתי...

נכנסנו למיטה הוא כמובן פשט מעליו את הבגדים ונכנס עירום למיטה אני נכנסתי עם החלוק, הוא צחק ואמר לי , "כבר ראיתי בחורות ערומות בחיי, אמא שלי לא תזדעזע אם היא תדע ...תפשטי את החלוק בבקשה ..." נראה לכם שלא פשטתי..?"

האמת מאוד רציתי לשכב איתו , הייתי חרמנית , עליו , על האוירה, על המיטה, על הבית ,על הכל!!! טוב נו עכשיו אני מתחסדת...הייתי מתה לזיין לו את הצורה (אופססס(

פשטתי מעלי את החלוק ונכנסתי למיטה הוא שכב על הגב ואני נשכבתי על הצד עם הגב אליו...משום מה חשבתי שזה בטוח יותר, מפגרת שכמותי , את בדסמ"ית לא?! מה כל כך בטוח בלתת לגבר את התחת שלך??? הוא לא אמר מילה , הוא הסתובב לכיווני הכניס יד אחת אל מתחת לראשי ועטף אותי ואחז בשדיי יד שנייה שלו אחזה בבטני והדקה אותי אליו, הזין שלו היה קשה ומתוח והוא דאג להצמיד אותו היטב היטב ללחיי עכוזי, לא העזתי לזוז, למרות שכל תא בגופי צרח תחדיר אותו וחזק...הוא הסיט את שיערות ראשי וחשף את צווארי הרגשתי את הנשימה החמה שלו צמרמורת קלה עברה בגופי, אין ספק שהוא הרגיש אותי ואת תחושותיי ... תוך כדי נשיקה רכה שנחתה על צווארי 2 אצבעות ידו חדרו אל מפשעתי בנחישות ואסרטיביות , הידקו אותי אליו ואל איברו עוד יותר...ולחש "לילה טוב ילדונת..."

עצמתי את עיניי ונתתי דרור לאגו ואמרתי לו תזדיין אתה לא הורס לי את זה....