Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

על גג העולם ועוד קצת ג'

פקחתי את עיני החדר היה חשוך אבל הבנתי שכבר בוקר , לא ידעתי מה השעה וגם לא הרגשתי אותו לידי, הסתובבתי לימין ואכן ראיתי שאני לבדי במיטה...

התמתחתי לי ותהיתי מה השעה...חיפשתי שעון בחדר , על השידה לידי הייתה כוס מים ו Post it שעליו היה כתוב , בוקר טוב ילדונת, נדבר.

לא הבנתי מה קורה פה , מצד אחד, אבל מצד שני אם לומר את האמת לעצמי, למה עד עכשיו הבנת מה הסיפור פה?! יאללה קומי תאספי את עצמך מההזיה הזו ולכי הביתה.

קמתי מהמיטה , הבגדים היו מקופלים ומונחים על כסא בחדר , התלבשתי שטפתי פנים כמובן שהייתה מגבת קטנה עם מברשת שיניים חדשה ליד הכיור..

יצאתי אל אזור המגורים הכל היה סגור , יצאתי וטרקתי את הדלת אחרי..

ירדתי קומה וצלצלתי לחברה שלי בפעמון, שוב ושוב ושוב עד שהיא קמה בקללות שלא היו מביישות מרוקאי עצבני אש, "השתגעת? מפגרת...את מזדיינת עד הבוקר ולמה אני צריכה לסבול?!" צרחה לעברי, בהחלט מרוקאי עצבני... "לא הזדיינתי ותעשי קפה.." צרחתי בחזרה ...

"מז'תומרת לא הזדיינת..?" הסתובבה לעברי כשהיא בשוק טוטאלי... "תעשי קפה אספר לך הכל.." עניתי , "תעשי את קפה אני נכנסת להתקלח" אמרה והלכה... "היי היי אין לי זמן עכשיו למקלחות שלך יש לי יום זין בעבודה , הבוס החטייאר האנגלי והצנון הגיע לארץ , יש לי ישיבות מ 10:00 עד 18:00 , תביאי לי משהו ללבוש אני לא יכולה ללכת עם אותם הבגדים.." עניתי והתחלתי לפשוט מעלי את הבגדים שלי, מזל שאנחנו אותה מידה...היא חזרה מהחדר עם טייץ שחור וחולצת סטן שחורה מהממת, זרקה אותם לעברי ואמרה "תהיי כוסית אולי החטייאר ייתן לך את הרילוקיישן שאת כל כך רוצה ותעופי לאנגליה כבר..." וחייכה לעצמה חיוך ניצחון, "שמחה לחייך אותך על הבוקר.." עניתי והתלבשתי.

תוך כדי הפעלת מכונת הקפה שלה היא שואלת "רוצה להסביר לי מז'תומרת לא הזדיינתם?!" ,

"לא שכב אותי הבחור.." עניתי.

"חחח אתה מתכוונת לא שכבת איתו.. ממתי הם שוכבים איתך? סוטה אחת" השחילה לי..

"אני לא יכולה להסביר לך מה היה אתמול אבל בקיצור לא הזדיינו לא אני זיינתי אותו ולא הוא זיין אותי.. עכשיו אתה מסודרת בדיטיילס?" יריתי לעברה , האגו שלי איבד כיוון לגמרי.

ישבנו שעה ויצאנו כל אחת לעיסוקיה.

נכנסתי לחניון החברה , חניתי ועליתי למשרד, כשנכנסתי פנימה לא זיהיתי את המשרד, אתמול כל היום הייתי בפגישות בחוץ כך שלא ראיתי ולא ידעתי מה קורה , המשרד היה מצוחצח , עמוס סידורי פרחים שלא היו מביישים חתונה של אגודת מגדלי הפרחים בארץ, שולחן עמוס כל טוב ושגעת אחת גדולה...תפסתי את אחד החברה מהמשרד ושאלתי אותו ,"תגיד מי מת?" הוא צחק וענה "הבעלים של החברה, הבוס הגדול נמצא פה היום.." "אהה הבנתי , עוד לא מת הטרח הזקן הזה והוריש לי משהו..?" אמרתי ונכנסתי למשרד שלי, בדרך עברתי דרך המזכירה ושאלתי אותה אם יש משהו מיוחד שאני צריכה לדעת, "הבוס שלך אמר שהאנגלי רוצה אותך בכל הישיבות עד שש בערב" ענתה , "כן אני יודעת שיש ישיבות כל היום , אבל יש הפסקה של שעתיים באמצע לא?!" שאלתי, "כן , אבל לא לך, אותך הוא רוצה בכל הפגישות, אולי זה בקשר לרילוקיישן" לחשה לי...

נכנסתי מאושרת ובדילוג שבמבי לא ביצע בסרטים הכי טובים שלו.

לא היה לי זמן לחשוב על הלילה שעבר עלי, היו לי כל כך הרבה דברים לסגור לישיבות כך ששקעתי לתוך המחשב עד שהמזכירה נכנסה לחדר ואמרה לי "היי מה קורה לך הישיבה התחילה לפני עשר דק'.." אספתי את הדברים ונכנסתי לחדר ישיבות הגדול עם העיניים ברצפה וכמה שיותר בשקט רק כדי לא למשוך תשומת לב... התיישבתי ליד החבר ההומו ההורס שלי מהמשרד שכמובן שמר לי לידו מקום ושאלתי אותו "מה פספסתי?" "אוו חבל לך על הזמן , הזקן האנמי חולה בבית חולים, כנראה אין לו יותר מידי זמן, החתן שלו הגיע במקומו.. אחלה ווידג' יש לו והגוף?! אמאאא אני מתה פה.."

"אתה אמיתי?!" עניתי לו והרמתי את הראש רק כדי להבין שכולם בשקט ומתסכלים עלי במבט של את לא ממש שקטה וגם איחרת... טוב טוב איזה לקקני תחת אלה , פתאום כולם נהיו יפי נפש.. ואז קול נשמע מהצד השני של האולם דיונים ..

"שמחים שהתעוררת והגעת עד הלום, מקווה שישנת טוב יש לנו יום ארוך היום, את צריכה אולי כוס מים או שאני יכול להמשיך ברשותך?!"

איך אני אגיד את זה בצורה פשוטה , התייבש לי התחת, כל הדם אזל לי מהפרצוף , המחשבות שלי לא הפסיקו לחבר את הפיסות שיט הזה, הבן זונה הזה יודע מי אני , הוא ידע כל הזמן? איך לא ראיתי אותו אף פעם, רגע.. ראיתי אותו? פשוט לא זיהיתי, מה לעזאזל קורה פה, הייתי כל כך עצבנית שכל הניירות והדפדפות נפלו לי מהיד , מזל שהצלחתי לתפוס בשנייה האחרונה את הלפ טופ... ואז נפל לי האסימון על מה שאמר החבר ההומו "החתן שלו הגיע במקומו" בן זונה , הוא נשוי!!! לא שאני מתחסדת או משהו ,כל אחד שיעשה מה שנכון לו בחיים אני לא שופט ולא דיין , אבל תגיד יה זין אחד. מצד שני כמה הוא כבר דיבר אתמול???

קמתי והלכתי לכיוון הדלת ואז הוא פנה אלי שוב ואמר , "מה חסר לך עכשיו?" "כוס מים!" רשפתי אש לכיוונו, "את שותה הרבה מים" חייך חיוך זדוני והמשיך...

נכנסתי לשירותים לשטוף פנים התיישבתי על הרצפה וניסיתי להבין מה קורה...וסימסתי לחברה שלי

אני :הזין הזה פה

היא: ??

אני: הוא פה!

היא: מי?? השכן מלמעלה??

אני: השכן מלמעלה הוא עכשיו הבוס שלי!!!

היא: חחחחח גדול, אבל רגע איך? לא הבנתי כלום

אני: הצנון החטייאר גוסס החתן שלו מחליף אותו...השכן הוא החתן!!! והוא הבוס החדש שלי!

היא: Holly shit חחחחח , היי רגע , חתן?? הוא נשוי??

אני: כן!

היא: איפה את עכשיו?

אני: בשירותים של המשרד..

היא: י'דוחה משם את מדברת איתי?!

אני: תגידי...כלבה זה מה שיש לך להתעסק עכשיו מאיפה אני מדברת??

כן אני בשירותים כי בא לי למות..

היא: חחחח אני נקרעת פה, הוא ראה אותך?

אני: ראה?? הוא מכיר אותי, הוא ידע כל הזמן מי אני...

היא: אוי הוא טאאווובב אני אוהבת אותו

אני: תזדייני...ביי