Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

לפעמים 5

לקח לי כמה דקות לאסוף את עצמי ולחוות את מה שאני רואה, הבוס נתן לי את הזמן , ידו הייתה מונחת במורד גבי למשך כל הזמן שעמדתי ללא תזוזה...

חייבת לציין שהמגע העדין הזה שלו , נתן לי תחושת ביטחון שלא יכולתי להסביר לעצמי.

המקום היה מרהיב ביופיו לעיני נגלו מראות חדשים , אחרים וחייבת להודות קצת מוזרים, לא משהו שרואים כל יום, לא משהו שראיתי בעבר, אולי רק בסרטים.

היה ריח אחר באוויר, ריח טוב, ריח נעים, ניסיתי להבין את סוג הריח הוא היה נקי ומהול בניחוח מוכר, ברור!!! היה ריח ארוטי, ריח של סקס, ריח מגרה במיוחד...

פתאום כבר לא הרגשתי מוזר בבגדי החדשים והצמודים שלגופי, הרגשתי שייכת, הרגשתי סקסית וחרמנית , הרגשתי איך חלצי רטובות להם, רציתי להיכנס פנימה לנשום ולחוות הכל..

הגוונים שהמקום עוצב בהן היו עמוקים ומיוחדים, נתנו תחושה של אלגנטיות מטורפת מצד אחד ואפלה זדונית מצד שני.

אנשים היו פזורים בכל רחבי האולם העצום הזה שתקרתו מהגבוהות שראיתי מימיי, חלונות עצומים עם וילונות ארוכים הנשפכים לצדם, חלקם שוחחו בניהם כשעל זרועם תלויה יפיפיה בלבוש דומה מאוד לשלי, חלקם עמדו זוגות זוגות והתגפפו להם בהנאה שקטה ואלגנטית..

בצידיי האולם היו נישות חשוכות למדי למעט אור נרות קלוש שרק בגללו הצלחתי לראות שיש שם משהו בכלל, ניסיתי להבין גם את זה אך הבוס הזיז את שערי מפני, חייך חיוך זדוני עדין ומלטף ואמר לי: " בואי איתי" שילבתי את ידי בידו וצעדנו לכיוון בר המשקאות שהיה במרכז האולם, הוא ביקש עבורי מקאלן (זכר מהשדה תעופה) ועבורו ביקש סוג של קוניאק שאינני מכירה, טוב נו אנחנו לא מסתובבים מסתבר באותם החוגים החברתיים.

הוא הניח את ידו על גבי וכיוון אותי לאזור החלונות הגבוהים נעמד ליד אחד מהם ובהה החוצה, לגמתי מן הכוס וויסקי שבידי, "עוד לא אמרתי לך שאת יכולה לשתות, לא מנומס לפני שעושים לחיים .." ירה לעברי בלי להסיט את המבט מהחלון, כשהוא צודק אז הוא צודק, "סליחה" עניתי בקול חלושות, אני חייבת להתאפס על עצמי ולהיות קצת יותר מרוכזת ואלגנטית למרות הכל.

המתנתי בסבלנות על מנת לעשות עימו לחיים ואיכשהו זה לא קרה, הוא סיים את המשקה שלו כשאני עדיין ממתינה לשתות את שלי, הוא סובב את מבטו אלי ואמר: " אני הולך להביא לנו משקה נוסף, תסיימי את שלך עד שאחזור" והלך, נותרתי עם כוס משקה כמעט מלאה, מה עובר עליו אפשר לחשוב הוא הולך לטימבקטו להביא עוד דרינק, לא עברה לה דקה בודדת והוא חזר עם שתי כוסות שתיה , אחת בשבילו ועוד אחת עבורי, מהלחץ פשוט לגמתי את כל הכוס, הגרון שרף לי לשניות מועטות ולאחריו הגיע התחושה החמימה הזו של האלכוהול שיורד למעמקי גופי, צמרמורת קלה עברה בגופי, הרגשתי איך כל תאי גופי נדרכים בחרמנות מטורפת , הוא הושיט לעברי את כוס המשקה השנייה , חיוכו הנרקסיסטי אמר הכל, לקח ממני את הכוס הריקה והניח על מפתן החלון, "ילדה טובה" אמר לי וחייך חיוך ניצחון, החלטתי לזרום איתו ולשים את האגו שלי בצד, נראה לי עומדת לפני חוויה שלא בטוח אחווה שוב... ואני?! מסתבר.. מחכה לזה בכיליון עיניים.

לקראת אמצע הכוס השנייה, הרגשתי סקסית ונינוחה , מוסיקה בסגנון שלא נחשפתי אליו אף פעם התנגנה לה ברקע, השקט המופתי והארוטי שהיה בחלל העצום הזה בהחלט הכניס לאווירה אחרת.. הוא הושיט את היד לעבר כוס המשקה שלי , הסתכל אל תוך עיניי ואמר: " סיימת לעכשיו, עוד נחזור לזה, כרגע אני רוצה אותך כמו שאת" לקח מידי את הכוס הניח אותה לצד שלו , על מפתן החלון , לא עברה שניה והגיע מלצר סמוי, כי עד עכשיו בכלל לא ראיתי שם מלצרים ולקח את הכוס בלי להסתכל לעברנו עם ראש ועיניים מושפלות כלפי מטה כאילו ונמנע בכוונה מיצירת מבט.

הבוס אחז בידי ולקח אותי לאחד מהנישות בדפנות האולם, היו שם ספות ענקיות עם כריות גדולות והזמין אותי לשבת, התיישבתי כשמבטי מתרוצץ ממקום למקום כמו ילדה שהגיעה לראשונה בחייה ללונה פארק ומשוועת לראות ולחוות הכל , הוא חייך והתיישב לידי.

"מה המילה הראשונה שקופצת לך לראש עכשיו?" שאל אותי, "מה?" עניתי לו, מה יש לו זה ? איך זה קשור עכשיו? "כמו ששאלתי מה המילה הראשונה שקופצת לך לראש עכשיו?" כמובן ששיקרתי במצח נחושה , מה אני אגיד לו ? סקס, אסגיר את עצמי ואת הרטיבות שאני חווה בשעה שאנחנו פה..? "שחור" עניתי נחרצות, הוא חייך והבנתי שהוא לא באמת מאמין, "או קי, נלך על שחור, בכל רגע נתון שאינך רוצה להמשיך כל דבר שהוא תאמרי את המילה שחור ואנחנו יוצאים מפה וחוזרים למלון, אני ברור?!" , "כן" מלמלתי מנסה להבין את פשר הדבר הזה...

מה שחוויתי באותו הערב שינה את חיי הפרטיים, את חיי המין שלי, את אופיי והסתכלותי על דברים...

אנחנו מגיעים לפה כבר 3 שנים אחת לחודש ואם תשאלו אותי - זה הבילוי המועדף עלי ביותר. יעיד על כך ארון הבגדים מ"פלסטיק" שיש לי בבית...