Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

הבר חלק 4

לא ראיתי אותה כבר שלושה שבועות, הייתי עושה עליה ביד לפחות 2-3 בשבוע, הייתי מזיין את בת הזוג שלי וחושב עליה.. לא בסדר אני יודע, ניסיתי בחיי שניסיתי להעיף אותה מהראש שלי, זה לא עבד לי.

תשע בערב יורד מהמשרד , קולט אותה מחוץ לבר, "שלום לך, נעלמת" אומר לה בנחרצות..

"הרגשת?" היא עונה לי, כמובן אפילו בלי להסתכל עלי..

"בחסרונך? כן." עניתי , הייתי מבסוט על עצמי, כבר לא מתבלבל, עונה.

היא מחייכת חיוך ניצחון ונכנסת לבר, אני אחריה..

"את לבד פה!" מציין עובדה

"כן, ידעתי שתבוא, חיכיתי לך"

הזמנתי פעמיים וויסקי, שתינו בשקט קורע , שוב הזין הזה עומד ..

סיימנו את הוויסקי אני שואל "עוד אחד?" היא עונה לי לא, קמה משאירה שוב 100 ש"ח , אני תופס את הראש , ואומר לעצמי what the fuck ? ואז היא לוחשת לי באוזן , "אתה בא?" אני זורק 100 ש"ח על הבר, אלוהים יודע למה כל פעם אני משלם פאקינג 100 ש"ח על כוס וויסקי.. קם כמו כלב מאולף והולך אחריה..

מגיעים לחניון , היא שואלת אותי שלך? ומצביעה על האוטו שלי, אני מהנהן בראש ופותח אותו.. היא נכנסת לאוטו , אני אחריה, היא זורקת בשיא הנונשלנטיות כתובת ואני כמו ילד טוב וממושמע מתניע ונוסע לכתובת.

מגיעים אליה הביתה , היא פותחת את הדלת לדירה סטודיו מעוצבת בסגנון לופט ניו יורקי, לא גדולה אבל מדהימה ביופיה..

נכנסת לאמבטיה וזורקת לי, "יש וויסקי על הבר תמזוג לנו" , ברור מוזג, דופק כוס אחת ומוזג לעצמי עוד אחת ולה אחת , אני צריך את כל הבקבוק כדי לשרוד את מה שהולך להיות פה.

אני מרגיש ייצר חדש ובילתי נשלט, אני מרגיש איך כל הגוף שלי מתמלא בעוצמה מטורפת, בא לי לקרוע לה את הצורה, בא לי לזיין אותה שלא תוכל ללכת שבוע, לסגור לה את העיניים שהמבט שלה לא ייבש אותי, לתפוס לה את הידיים כדי שלא תוכל לזוז, הזין שלי נמחץ בתוך המכנס , בלי מחשבה אחת קדימה אני מעיף מעלי את כל הבגדים, דופק את הכוס וויסקי, לא מחכה לה.. שתשתה אחר כך.

היא יוצאת מהאמבטיה, עם לנז'רי שלא משאיר פנטזיה אחת מחוץ למשחק, ביד אחת יש לה כיסוי עיניים וביד השנייה אזיקים, אני מתסכל עליה ואומר לעצמי, זין אין מצב שהיא קושרת אותי, אני תופס אותה בכל הכח, מסובב אותה ומצמיד אותה לקיר, תופס לה את הידיים ושם לה את האזיקים ומהדק בכח, גניחת כאב חלשה נשמעת מכיוונה , אני מכסה לה את העיניים, ומצמיד את הפנים שלה לקיר. תופס את שיערה ומושך לה את הראש אחורה, בידי השנייה אני דוחף לה את האצבעות לפה ומזיין אותה איתם, הקולות הקטנים הנשמעים מגרונה מטריפים אותי עד כדי אובדן חושים מוחלט, אני דוחף לה את האצבעות לכוס ומגלה רטיבות מטורפת ואני לא עומד בזה ..

אני מזיין אותה עם האצבעות, היא לא מפסיקה להרטיב, הגוף שלי רועד מהנאה, אני מרים לה את הרגל ודוחף אותו פנימה בכל הכח.

היא גונחת גניחת כאב מהולה באושר, אני מרגיש שאני יכול לגמור בשנייה ומחליט להפסיק, אני אזיין אותה עד כאב אני לא מוותר פה..

אני תופס אותה בשיער מסובב אותה אלי ומוריד אותה על הבירכיים, דוחף לה אותו לתוך הגרון, גם את הגרון אני אזיין לה...היא מצייתת בהנאה , שוב אני מרגיש שאני עלול לגמור, מפסיק אותה מרים אותה וזורק אותה על הספה כשהיא על ארבע, בזווית העין על כורסא ליד אני קולט משהו שחור כזה מונח לו בשקט רועש, אני חושב לעצמי, ברור שיהיה פה שוט, לוקח אותו ומצליף בה , כל גניחת כאב שלה מאיימת על היכולת שלי לשלוט בגמירה שלי..

אני דוחף לה את האצבעות שלי ולא אפסיק לזיין אותה איתם עד שהיא תגמור, אני מכאיב לה ומצליף בה והיא אוהבת את זה ואני יותר...

היא גומרת באנחה שלא משאירה שום ספק, אני מסובב אותה על הגב ודוחף לה את הזין לפה, עכשיו תורי!!!

אני גומר לה בפה, קם מתלבש והולך בלי להסתכל אחורה, מגיע הביתה עדיין דופק על מאתיים, נכנס למקלחת מנסה להבין מה היה שם?

מי הבחור שזיין עכשיו ככה , לא מכיר אותו, שוב עומד לי הזין...