Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

הבר 3

בהיתי בכוס וויסקי כמה דקות ארוכות מקווה שהזקפה תבין את הרמז ותנטוש ..לא זה לא קרה, הייתי עצבני, לא יודע למה, דפקתי בשלוק אחד את הוויסקי זרקתי שטר של 100 ש"ח על הבר ויצאתי לאוטו.

אני יושב באוטו מזיע, לא מבין מה עובר עלי.. אני עצבני, אני חרמן, הזקפה לא עוזבת אותי, מדליק סיגריה ומחשב מסלול מחדש, דווקא היום לבשתי את הפאקינג ג'ינס האלו, מנסה לסדר אותו שיהיה לי נוח לנהוג חייב להגיע הביתה כבר...

הגודל שלו לא עוזר לי עכשיו, נלחם איתו, מדליק מזגן באוטו חם לי אש..לא יכול לפתוח את המכנסים להוציא אותו, חניון , אזור החשמונאים אמצע הלילה עוד אמצא את עצמי עם תיק על התערטלות בפומבי..אולי אני אעשה רגע ביד אגמור עם הסאגה הזו? כן יופי אדיוט ממש חכם, צפצוף של פתיחת רכב נשמע לידי, זוג נכנס לאוטו , אני מחליט לעוף משם הביתה כמה שיותר מהר..

הנסיעה של ה 20 דק הביתה נראתה כמו נצח, מגיע הביתה , הבת זוג ישנה , נכנס לאמבטיה מעיף מעלי את הג'ינס מרגיש שחרור מטורף, הדם מתחיל לזרום..אני פותח את המים באמבטיה ועומד מתחתיהם מנסה לשטוף מעלי את כל המחשבות ומה שהיה, לא מצליח להרגיע את הזקפה המטורפת הזו ..מתחיל לעשות ביד...נשען עם יד אחת על הקיר ומתחיל לשפשף...מרגיש לי כאילו אני בן 12 שלא יודע לעשות ביד.. סוגר עליו את האחיזה יותר חזק ומשפשף אותו בכח, לא מספיק לי...מה קורה פה? שיפשפתי אותו בכח ובעצבים ללא שליטה, הרגשתי כאב לא מוכר ונעים, נלחצתי מעצמי אבל לא יכולתי להפסיק , עם השפשוף המסיבי הרגשתי את עצמי ננעל עליו בטירוף חושים מסחרר, סוגר עליו בכל הכח הוא שורף לי ואדום ואני אוהב את זה..

השפרצתי בבת אחת , השפרצה מלווה בכאב שהיה לי טוב!

מבולבל ונבוך נכנסתי לישון...

לא ראיתי אותה כמעט שבוע, זה הוציא אותי מדעתי, עכשיו אני מפוקס ודורש להבין מה הסיפור שלה, אני פוגש אותה אני פותח את זה בפניה.

אני עומד עם חבר לעבודה בכניסה לבניין ורואה אותה חוצה את הכביש לכיווננו, היא מגיעה אלינו אני אומר לה בוקר טוב, היא אפילו לא מסתכלת עלי, חולפת על פני כאילו ואני כלום ושום דבר , הריח שלה מטריף אותי , אני מרגיש אותו שוב מתעורר לו , המום ונבוך מהסיטואציה, אחלה דרך להתחיל יום עבודה..

שבע בערב מקפל את עצמי מהמשרד , יורד לכיוון האוטו , היא נשענת לה בנונשלנטיות על האוטו שלי , אני ניגש אליה, מסתכל עליה , היא אומרת לי בלי אפילו להסתכל עלי תוך כדי שהיא מדפדפת לה באייפון, "וויסקי?"

וויסקי? אני חושב לעצמי, וויסקי? זה מה שיש לה להגיד?! אני רותח מעצבים תוך שניה ויורה לעברה מבוהל ומגומגם.."וויסקי"

בלי לדבר אנחנו פוסעים זה לצד זה לכיוון הבר , מתיישבים, אני מזמין שתי כוסות וויסקי, מתחילים לשתות..

"איך היה לך באותו הערב?" היא שואלת, מיותר לציין שהיא אפילו לא הסתכלה עלי, כשהיא תסתכל אני אגיד לכם..

"אותו הערב?! אולי באמת ננסה להבין מה היה באותו הערב?" אני עונה לה מרוצה מעצמי על האסרטיביות הנבנת פה מכיווני.

"שאלתי איך היה באותו הערב לא מה היה לך, תקשיב לשאלה?"

הלכה האסרטיביות קיבינמט..

"אני לא מבין למה את מתכוונת" עניתי חסר יכולת תפקוד מינימלית , כמו ילד מפגר הרגשתי..שוב אני מתחיל להתעצבן ואני לא טיפוס עצבני בכלל, היא מוציאה ממני משהו אחר..

"איך היה לך באותו הערב?" שוב יורה לעברי

"מה היה?" אני עונה חסר סבלנות שלא משתמעת לשני פנים.

"ישבת פה עם זיקפה , אז איך היתה הגמירה אחר כך?" ככה בפשטות כזו בלי להתבלבל היא פותחת את זה .

האמת?! התייבשתי, באיזו קלות היא פותחת בשיחה על הזיקפה שלי ובכלל מה היא יודעת עליה, מרגיש חשוף לגמרי מרגיש חסר אונים לידה..

"היה טוב נכון?! אחר..." היא אומרת לי אבל הפעם משירה מבטה אלי שאולי היה עדיף שלא תעשה את זה ..

הוא מזדקר לו תוך אלפית השניה למצב שיא , אני נע בכסא בחוסר נוחות הוא לא יושב טוב זה כואב...

"אל תזוז, אל תנסה לסדר אותו, פשוט תשאיר אותו ככה" היא קובעת בנחישות סקסית מטורפת.

ואני?! חחח אנ?! מציית ....

היא מוציאה שוב שטר של 100 ש"ח ועוזבת את הבר.

לא זזתי.