Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

סיפור לשבת סופה חלק שני

הייתי צמוד לטלפון שלי כמו אדיוט מתלהב בן 16 , איבדתי כל פירור של פאסון בפני עצמי, אבל האישה הזו עשתה לי משהו אחר בבטן, בראש ובגוף..

לקח לה שלושה ימים ליצור איתי קשר וכל מה שהיה בסוף זה ווטסאפ , "אני מקווה שאתה עומד במה שביקשתי ממך?!"

מזל שזה היה בווטסאפ, כי שיחת טלפון הייתי בטח מתחיל לגמגם עכשיו.. לקחתי לעצמי כמה דק' לפני שפתחתי את הווטסאפ ועניתי לה, "עד עכשיו כן, זרמתי עם הראש שלך, עכשיו אני רוצה לדעת מתי את באה שוב? אני לא מתכוון לא לעשות ביד גם היום" . כל מה שהיא שלחה לי היה אימוג'י חיוך...

לשאלתי מה זה אמור להגיד לי... קיבלתי ממנה שיחת טלפון וכך זה היה:

"אני שמחה לשמוע שלא גמרת עד היום ועוד יותר שמחה לשמוע שהאופציה היחידה שעברה לך בראש היא לעשות ביד ולא להזדיין עם מישהי... אנחנו במקום מצויין ...נדבר"

נשארתי עם הטלפון דבוק לאוזן הרבה אחרי שהיא סגרה, אם לומר את האמת ?! דיי רותח על עצמי, יצאתי מפגר, עם מי היא חושבת שיש לה עסק?! אין דבר אמרתי לעצמי תתאפס על עצמך היא תגיע לפה מתישהו , כבר תראה לה בדיוק מי אתה.

למחרת קיבלתי ממנה ווטסאפ "פנוי בערב?" האמת רציתי להגיד לה לא, האגו השתלט עלי ורציתי להראות לה שאיתי לא משחקים...אבל אגו לחוד ונקמה מתוקה לחוד...עניתי קצר ולעיניין "מסיים אימון בשמונה תגיעי בתשע , יש לך את הכתובת.." ראיתי את שני הוי הכחול של הווטסאפ הבנתי שהיא קראה , לענות היא לא ענתה, הבחורה הזו מתנהגת כמו גבר טיפוסי ועוד נשים באות אלינו בטענות, לכו תבינו אותם.

בשעה תשע דפיקה בדלת, פתחתי את הדלת, הפעם בג'ינס עם תחתונים כמובן, טריקו שחורה שזרקתי על עצמי...היא לעומת זו הייתה לבושה במכנס טרנינג אפור בהיר גופיה לבנה ללא חזייה וג'קט ג'ינס קטן היא חייכה אלי כשקלטה את מבטי מופנה אל פטמותיה הזקורות ואמרה "הפעם אני בלי..." לא הבנתי אם היא התכוונה בלי תחתונים או לזה שהיא בלי חזייה.

זזתי מפתח הדלת והיא נכנסה , מפתחות של האוטו ביד וטלפון , בלי התיק, חייב להודות שלא הצלחתי לקרוא אותה , לא הצלחתי להבין את המשחק הזה אבל הוא חירמן אותי מספיק שעכשיו אני אזיין לה את הצורה כמו שאני רוצה...

היא נכנסה לכיוון הסלון ואני אחריה , חיכיתי שתניח את הטלפון והמפתחות על השולחן ולפני שבכלל הספיקה להסתובב לכיווני , נעמדתי מאחוריה תפסתי לה בשיער משכתי את ראשה אחורה ולחשתי לה באוזן, "עכשיו אני". היא לא התנגדה נהפוך הוא הגוף שלה היה משוחרר וכל כך רך ונשי...הריח גוף שלה סיחרר אותי , החרמנות שלי הייתה בשיאה גם בגלל שלא גמרתי כבר 4 ימים אבל בעיקר בגללה .

הצמדתי את הזין שלי אליה מרגיש איך התחת שלה מתכווץ לי עליו משכתי עוד קצת בשיער ובידי השניה לפתתי את צווארה וסגרתי , היא נאנקה ונאנחה והתמסרה כולה , זה הקפיץ לי את הזיקפה לרמות שאני לא מכיר בעצמי ...

משכתי אותה מהשיער לכיוון החדר שינה סובבתי אותה אלי דחפתי לה שתי אצבעות לגרון וזה הזכיר לי את הסיטואציה שבה היה הזין שלי שמה וחשבתי שאני לא אוכל להחזיק את עצמי יותר ,שהוא פשוט ישפריץ מעצמו...

הרמתי אותה מעט מן הרצפה, זרקתי אותה על המיטה ואמרתי לה "אל תזוזי" , היא לא ענתה וגם לא זזה , חזרתי עם 2 עניבות שיש לי מחתונות של חברים טובים את היידים קשרתי לה למשענת המיטה בעזרת הג'קט ג'ינס כך שלא יכלה לזוז, הייתה כלואה בתוך הג'קט ג'ינס , אני לא מאובזר כמוה אבל אני גם לא פראייר , לאלתר זו לא בעיה , הפשלתי ממנה את הטרינינג , בלי לשאול אותה בכלל, אני לא אהיה נחמד כמוה, פישקתי לה רגל אחת וקשרתי לצד אחד של המיטה, את הרגל השנייה מתחתי לצד השני עד שהיא הוציאה צווחה קטנה של כאב ואז עוד קצת וקשרתי , עכשיו אנחנו פיט , עכשיו היא חשופה כפי שהייתי אני לפני 4 ימים.

היא חייכה חיוך לא מובן, הוא לא היה נבוך הוא לא היה חיוך של אושר וגם לא חיוך של הנאה , מעין חיוך שלא הצלחתי להבין, אבל לא היה אכפת לי , האגו שלי היה חדור מטרה....

הכוס שלה היה פעור לפני במלוא הדרו, העברתי את האצבעות שלי עליו והבנתי שהיא מגורה לא פחות ממני הוא היה רטוב לחלוטין...It's pay back baby הפלקתי לה על הכוס מכה אחת עדינה והשנייה פחות עדינה , אפשר להגיד אפילו דיי חזקה ואמרתי זה "על אותו ערב..."

היא חייכה ואמרה , "אני רואה שאתה מקשיב למה שאני אומרת..."

הסתכלתי עליה ולא הבנתי.. היא קלטה שאני לא מבין אז היא הרגישה צורך לרענן את זכרוני בשילוב החיוך הזה שאני מתחיל להבין אותו..."זוכר ששאלתי אותך אם אהבת את הסטירה על הזין ואמרת שכן??!!" , "נכון" עניתי לה ..."ואתה זוכר מה עניתי?!" שחזרתי את הסיטואציה הזו ונזכרתי , היא אמרה שגם היא , אני חשבתי שהיא מתכוונת שהיא אוהבת לתת סטירות לזין, עכשיו הבנתי שהיא אוהבת גם לקבל... אני צריך לאגד את כל החושים שלי עם הבחורה הזו , היא לא פראיירית בכלל, עכשיו הייתי ממש עצבני הרגשתי איך השליטה שלי בסיטואציה חומקת לי מהידיים ולמרות שהיא קשורה ובחסותי , היא עדיין בשליטה מלאה.

האמת שתכננתי לדחוף לה לתוך הפה את התחתון שלה אבל היא הגיעה ללא תחתונים , אז הורדתי מעלי את הבגדים ודחפתי לה את התחתון שלי לפה, לחייך היא כבר לא תחייך...