Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

ירדתי על ארבע כמו כלבה טובה

הוא גר כמה קומות מעלי, אף פעם לא ידעתי בדיוק באיזו קומה או דירה, היינו חולפים אחד על פני השנייה בשתי סיטואציות האחת אני חוזרת הביתה מהעבודה הוא יוצא לאימון, השנייה אני יוצאת לבלות הוא חוזר מהאימון.. מעולם לא החלפנו מילה, רק המבט החודר שלו היה מייבש אותי , משאיר את חותמו עלי כל פעם.

הוא גבוה עם עיניים בצבע ירוק דבש אתם יכולים להבין איזה גוף יש לו, הוא נראה לי סביב גיל ה 38 פלוס מינוס אני והחברות כל הזמן היינו מפנטזות מה היינו עושות לו...אם היינו בליגה שלו, החלטנו שהוא בטוח מסתובב רק עם דוגמניות בנות 25 גג ואני?! השארתי את גיל ה 25 מאחורה לפני 7 שנים.

אמצע ינואר , הגשם לא מפסיק לרדת פאקינג קור כלבים בתל אביב, השעה 22:00 , אני שוכבת לי על הספה בסלון עטופה לי בתוך הכירבולית , החימום בבית על פול, מסתמסת עם חברה על הקור ועל עוד בערך שום דבר וכלום כשהפעמון של הדלת מצלצל.." חכי שניה מישהו בדלת." אני מסמסת לה וחושבת לעצמי, מי זה יכול להיות בשעה כזאת..אני מסתכלת בעיינית ורואה את השכן מלמעלה ..התייבשתי.. יופי את נראית כמו עוזרת בית.. מעיפה מבט במראה ליד הדלת ואומרת לעצמי , חמודה שום דבר כרגע לא יעזור לך , אכלת אותה.

אני פותחת את הדלת ואומרת "היי" הוא לובש מכנסי ספורט שמבליטים את הבטן המתוקתקת שלו וחולצה לבנה קצרה ספוגת זיעה.

"יש לי קצר בבית ואני חייב להתקלח יש מצב?"

וואו , נחנקתי , לא שלום לא היי לא סליחה אפשר שאלה חצופה ? כלום ישר ולעיניין ועוד עם המבט הזה!

אני ממלמלת "ממממ כן , או קי, בטח , בכיף.." והמוח אומר לי , טוב הבנו שאת מסכימה תשתקי כבר אבל הפה לא הבין את זה.. "אתה רוצה להכנס?" יופי סתומה, לא, הוא רוצה להתקלח בחדר מדרגות ככה בשביל הכיף..

הוא נכנס פנימה עם מבט שואל איפה המקלחת , חלילה מדבר יותר מידי ,אני מצביעה לו לכיוונה והוא פשוט נכנס למקלחת מדליק את האור וטורק את הדלת אחריו, מזל שאני מאוד מסודרת ונקיה...אני חוזרת לווטסאפ ומדווחת לחברה שלי על מה שקורה אצלי בבית והיא בתמימות שואלת , "מה? כאילו בא עם מגבת ושמפו וביקש להתקלח?" פאק!!! אין לו מגבת , שיט שיט שיט.. אני זורקת את הטלפון על הספה , הולכת לכיוון האמבטיה "הבאתי לך מגבת.." אני אומרת לו מבעד לדלת, "תודה יש פה" הוא עונה בשיא הפשטות , כן , בטח, רק שהיא שלי אני חושבת לעצמי..

"אתה רוצה אולי כוס תה?"

"לא"

"אהה או קיי"

"קפה" הוא יורה לעברי

"או קיי בכיף" אולי תפסיקי כבר עם האו קיי הזה??

אני נגשת למטבח ולוחצת על כפתור התמי 4 ומחכה להרתחת המים תוך בהייה מבוהלת ממה שקורה פה עכשיו.. פתאום אני מרגישה אותו עומד מאחורי, את כל הגוף שלו עוטף אותי נוגע לא נוגע הידיים שלו סוגרות עלי משני הצדדים כשהם מונחות על השיש.. להפתעתי לא נבהלתי רק הרטבתי את התחתונים בשנייה, שיט אני עם סווצ'ר ותחתון מכל מה שקרה עד עכשיו בכלל לא שמתי לב לזה...

אני מנסה להסתובב אליו ואז הוא עוצר אותי , "אין צורך, תשארי כמו שאת.." נשארתי..מצאתי את עצמי מצייתת..

הוא תופס לי את השערות ומושך את ראשי אחורה , כאב קל פילח את גופי והיה לי נעים, שוב אני מרטיבה..

את ידו השנייה הוא מכניס לתוך התחתון ומעביר כמעין ניגוב על כל האיבר הרטוב שלי, אני מרגישה שאני לא מחזיקה את עצמי בעמידה יציבה, הוא מוציא את ידו מתוך תחתוני מושך שוב את ראשי אחורה הפעם באגרסיביות שלא משאירה שום מקום לספק.. "תפתחי את הפה" אני פותחת.. הוא דוחף את ידו אל תוך פי "תלקקי את זה" אני מצייתת , מיותר לציין שזו הפעם הראשונה שאני טועמת את עצמי...הוא דוחף את האצבעות לעומק אני מרגישה שאין לי אויר ידו השנייה לופתת את צווארי וסוגרת עליו.. בעדינות אסרטיבית.. אני מרגישה שאני לא מפסיקה להרטיב, נבוכה ומבויישת, עומדת בלי לזוז.. הוא מחדיר שוב את אצבעותיו לתוכי ומתחיל לזיין אותי עם האצבעות , אני מרגישה שעוד שניה אני מגיעה לאורגזמה מטורפת.. "שלא תעיזי לגמור!" הוא אומר לי , מושך את שערי שוב אחורה הפעם זה מאוד כואב לי אני נאנקת מכאב ומרגישה את הזין שלו מתקשח אל אחוריי, הוא מרים אותי ולוקח אותי לסלון זורק אותי על הספה בסלון ואומר , "על ארבע כמו כלבה טובה.." ואני , כמו כלבה טובה עוברת לפוזיציית ארבע.. הוא חודר אלי מבלי לתת התראה במלוא עוצמתו הזין הגדול שלו מכאיב לי בכאב שלא חוויתי , כאב טוב ונעים אני מרגישה שעם כל יציאה וכניסה שלו אני הולכת להשפריץ את החיים שלי החוצה... "שלא תעיזי לגמור!" הוא תופס לי בשיער מושך את ראשי אחורה וממשיך לזיין אותי , ההצלפות על הטוסיק שלי לא אחרו לבוא , עוד אחת ועוד אחת , כל כך כאב לי , שרף לי ולא יכולתי להגיד לו להפסיק כי אהבתי כל רגע מזה..."עכשיו את יכולה לגמור" זרק לעברי, לקח לי שניה וחצי...

ואז.. הוא עוזב אותי , מושך מזווית הספה בסלון את הצעיף שזרוק שם וקושר את עיניי.

"תרדי על הבירכיים" ירדתי בלי להוציא מילה, "יופי כלבה טובה, עכשיו תפתחי את הפה" פתחתי , הוא החדיר את הזין שלו אל תוך פי וזיין לי את הפה כל כך עמוק שהרגשתי שעוד שניה אני נחנקת... וגמר.

בלעתי, לא היתה לי שום אפשרות אחרת, עדיין על הבירכיים עם הצעיף קשור על העיניים , שומעת את הדלת נטרקת..