Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

סנטה בא לביקור...

הכרנו לפני שנתיים, הוא גר בארה"ב , רילוקיישן, נמצא הרבה בארץ וכשהוא בארץ אנחנו ביחד, כל הזמן...

הסקס היה מעולה מהרגע הראשון, עם הזמן התפתח מונילי לקינקי ועוד קצת...המשיכה ביננו רק הלכה וגברה עם הזמן, כל הזמן אתגרנו את עצמנו, חצינו גבולות אחד של השנייה ועפנו על זה.

אני חושבת שעצם העובדה שהוא לא גר בארץ והיינו נפגשים לפרקים גרמה לכל ההתפתחות המינית שלנו.

הוא מגיע לארץ היום , במיוחד להיות איתי בסילבסטר, אמר שנחגוג כמו שצריך וכמו שאנחנו יודעים...בקבוק וויסקי טוב ,כל פעם הוא מביא סוג אחר, ג'וינט שאני דואגת שיהיה מוכן וכמובן גם כל מיני גבינות ונקניקים מיוחדים שאני קונה במעדניה מיוחדת בתל אביב.

האמת!? הפעם התרגשתי יותר מהרגיל ואני לא יודעת למה.. אולי בגלל שבפעם האחרונה הסתמסנו יותר מ 4 שעות?? או אולי בגלל הסרטון שלו שהוא שלח לי כשהוא עושה ביחד תוך כדי השיחה שלנו כי הוא ממש חרמן וממש מתגעגע, מיותר לציין שהייתי באותו המצב, אבל אני בניגוד אליו שומרת את עצמי לערב שלנו , לא עושה ביד עד שנתראה.

אז אתמול בערב קיבלתי ממנו סמס וכך היה:

"מאמי"

"היי בייבי מה קורה?"

"אני בסדר מה איתך? תכף עולה על טיסה ללונדון , הפעם אני בא דרך לונדון ואהיה שם 48 שעות לפני שאני נוחת בארץ"

"יההה איך בא לי גם.."

"באמת?! בואי, אני אשלח לך כרטיס נעשה חיים "

"הלוואי בייבי הלוואי , אני לא יכולה , סילבסטר וזה אני מלאה עבודה, זה לא כמו אצלכם כולם בחופש.."

"צודקת , מבין.. בכל מקרה מחכה לך הפתעה ענקית.."

"עכשיו אתה חייב לגלות לי אתה יודע שאני סקרנית...אתה עושה לי בכוונה.."

"נכון.."

"אל תהיה מניאק.."

"אני לא מניאק כבר אמרתי לך, אני אלפא!"

"אני אוהבת אלפא! אז...תספר לי?! פליזזז"

"בואי נגיד שאני יודע שמאוד רצית כזה...והזמנתי את זה בחנות מיוחדת בלונדון ואלך לקחת את ההזמנה איך שאנחת"

"אהההה אני יודעת...."

"מה את חושבת שזה?"

"מעיל עור , אמיתי, אש כזה כמו שאני מחפשת כבר שנים..."

"חחח , אני מת עליך.. כן בהחלט מעורב בזה עור..."

"יההה בייבי ריגשת אותי...אני עפה פה.."

"מאמי את תמיד עפה.."

"נכון"

"יש בזה גם קצת פרווה מקווה שתאהבי...וזה קצת כזה...איך אני אסביר לך? זה כזה לא אלגנטי בואי נגיד, זה יותר דארק לוק , מבינה מה אני מתכוון?!"

"כן ברור , אתה המראה שלי , אתה יודע מה אני אוהבת, ואני לא אוהבת לוק מלוקק , אני אוהבת לוק מחוספס , קצת גברי כזה , לוק דארק כמו שאמרת , אז אני בטוחה שאני אוהב את זה , רק מה הקטע עם הפרווה ?? אל תלחיץ...מה לי ולפרוות...???"

"אההה אל תדאגי, הפרווה היא ממש מעט והיא פנימית, רק את תרגישי אותה היא תעשה לך נעים...."

"טוב בייבי , תודה שבכלל חשבת עלי ...אני מאוד מעריכה את זה ועפה לקנות לך גם משהו.."

"לא , מאמי לא צריך, אני לא קניתי כדי שאת תקני גם...קניתי כי בא לי לפנק אותך.. האמת שקניתי עם זה עוד משהו תואם..."

"אתה אמיתי??? עכשיו אני ממש מרגישה לא נוח...מה קנית?"

"אין לך מה להרגיש לא נוח, אני עושה מה שבא לי ואנחנו לא סופרים אמרנו נכון?! אני זוכר מצויין ששנה שעברה קנית לי גם מתנה ואני לא קניתי לך כלום, אל תעשי סרט, זה פשוט הלך מצויין ביחד אז הייתי חייב לפנק לך גם את הרגליים המהממות שלך..."

"אני לא מאמינה לך...קנית לי מגפיים מעור???"

"כן, עור...בהחלט עור!"

"כבר אמרתי לך שאתה אלפא מושלם?!"

"כן , אמרת.. יאללה לכי לישון מאמי נדבר מחר..."

"לילה טוב אלפא..."

כל כך התרגשתי שהיה לי קשה להרדם, זה מאוד ריגש אותי שהוא חשב עלי, שהוא זכר מה אני מחפשת כבר הרבה זמן, שחשב על כל הפרוצדורה מראש , שכשיגיע ללונדון זה יהיה שם...

חיכיתי בחוסר סבלנות שיגיע לארץ שאוכל כבר לקפוץ עליו ולרסק אותו בנשיקות בכל תא ותא בגוף שלו...ולעוד כמה דברים שאעשה בגוף הסקסי שלו...

הוא נחת בשבת בערב, נסע ישר להורים שלו, כדי להוריד את הלחץ עליו שם, כדי שנוכל להיות בשקט שלנו ביום שלמחרת , הסילבסטר.

קמתי מוקדם בבוקר, מלאת מרץ , אימון שעה וחצי, שעוות , מקלחת , סידורים קניות ארגונים ואני מוכנה לערב...

הדלקתי את כל הנרות בבית ויש המון תאמינו לי, לא דלקה אפילו מנורה אחת, לבשתי את הבייבידול החדש והסקסי שקניתי.. מעניין מה הוא יגיד עליו, הוא קצת קינקי , האמת שהוא קצת יותר מקינקי.. קניתי אותו מחנות שמוכרת כל מיני בגדים ואביזרים ל BDSM רציתי קצת להשתולל במראה שלי, אז גם התאפרתי איפור קצת גוטי בעיניים (הרבה שחור), סקסי שובב , אודם אדום לוהט וחיכיתי לו , הוא אמור להגיע בעשר והוא דייקן כמו שאני אוהבת...

האינטרקום צלצל בדקה לעשר , הלב שלי התחיל לפעום ב 200 קמ"ש ולא היה בכיוון של להתעשת על עצמו ..."בייב זה אתה?" "כן מאמי תפתחי" הקול שלו רק הגביר את קצב פעימות הלב שלי ושל האיבר הקטן והחצוף בין רגלי שמתערב כל פעם שעל הצג בטלפון יש את שמו של האלפא..

הוא נכנס בדלת, המבט שלו תמיד ממיס אותי, אני זוכרת שלפני שנפגשנו הוא אמר לי , ניפגש אסתכל לך בעיניים ואת שלי...הוא לא טעה בהרבה , גם לו קרה אותו הדבר איתי... נדף ממנו ריח הבושם שלו שאני כל כך אוהבת.. הוא לבש מכנס ג'ינס שחור צמוד, עם חולצה טריקו שחורה צמודה שהבליטה מצויין את גופו החטוב, ומעיל עור שחור , הוא יודע שגבר שלובש שחור זה הקיק שלי.

קפצנו אחד על השנייה בחיבוקים ארוכים ובנשיקות רטובות שלא השאירו טיפה מהאודם ששמתי, בין לבין הוא אמר לי , "ממתי את מתאפרת?" , "סתם בא לי היום קצת שונה." עניתי "סקסי ביותר , אבל לא חבל על האודם? הורדתי הכל בשניה אחת" אמר.

היו לו שתי שקיות ביד כשהוא נכנס, אחת קטנה ואחת עצומה בגודלה – תיארתי לעצמי שזאת השקית של המעיל והמגפיים...מהשקית הקטנה הוא הוציא שני בקבוקים, אחד של שמפניה לשנה החדשה ואחד וויסקי שאני מאוד אוהבת...

שמנו את השמפניה בקירור ומזגנו לנו שתי כוסות וויסקי ונכנסו לסלון שכאמור היה מוכן ומסודר עם האוכל על השולחן ,הנרות ,המוסיקה ברקע...כל מה שעושה ערב מדהים לערב מושלם.

שקענו אל תוך האווירה , ראשי מונח על חזהו מנשנשים, מקשקשים ולוגמים מן הוויסקי, במהרה השעה 23:00 הגיעה ואז הוא קם ואמר "מאמי אני חושב שהגיע הזמן למדוד את המתנה שקניתי לך...ואני חושב שאת צריכה להתפשט בשבילה.." , מופתעת מעצם האמירה עניתי "למה להתפשט זה נראה לי ילך יפה עם הבייבידול הזה ומעיל עור ומגף עור, לא?!" הוא חייך וקם להביא את השקית העצומה שעמדה לה בפינת הסלון, הוא הוציא מתוכה קופסת ענק שחורה מלופפת בסרט סטן אדום , משהו היה חשוד ביותר, איזה חנות למעילי עור עוטפת ככה מעיל?! גם אם זה לונדון וגם אם זה מתנה, האמת פחדתי לפתוח , פחדתי כי הבנתי שזה משהו יקר ביותר...

"מאמי, הכל בסדר?! אני שומע את גלגלי ראשך עד פה.. תפתחי הכל בסדר , לא תצא משם מפלצת"

"בייבי , מה קנית לי?!"

"תפתחי מאמי , תפתחי.."

בידיים רועדות פרמתי את הסרט האדום , השלכתי אותו על הספה לידי, ופתחתי את מכסה הקופסא...ומה שנגלה לעיניי לא היה מעיל עור!! עור בהחלט היה שם , אבל שום אזכור למעיל לא היה. במקום המעיל הונחו להם שם 4 אזיקי עור איכותיים ביותר, מרופדים בפנים בפרווה שחורה למנוע כאב במפרקים...חזייה ותחתוני עור ומתחתם היה שוט מרהיב ביופיו, הידית הייתה עטופה עור שחור שממנו יצאו עשרות חוטי עור דקים בגוונים של אדום ושחור ...נשארתי פעורת פה, הרגשתי את כל גופי נמתח לאור התגלית העוצמתית הזו, מתחילה לשחזר את השיחה שלנו, כן יש פה עור, כן יש פה פרווה אבל מה קשור מגפיים?! אהה הוא אמר שהוא קנה לי משהו מעור תואם לרגליים שלי , אני הסקתי שזה מגפיים, זה זוג אזיקים לרגליים, ואז ראיתי גם את ההבדל ביניהם, לזוג אזיקים אחד היה מחובר מוט מתכת שחור... "בייבי, תגיד , הבנתי את הבדיחה על חשבוני ושיהיה ברור שאתה עכשיו לגמרי חייב לי מעיל עור, אבל מה זה הדבר הזה?!" הוא חייך את החיוך המנצח שלו וענה "מאמי את סומכת עלי?!" "ברור " עניתי , "אז קומי בואי נעבור לחדר..."

רק כשהושיט את ידו לעברי על מנת לעזור לי לקום מהספה למיטה הבנתי כמה רגליי רועדות, הפחד מהלא נודע היה מתוק מריר, היה מרטיט ביותר , כל גופי צועק אליו וכל מה שרציתי ברגע זה , זה אותו בתוכי...

בזמן שהוא מארגן את כל ה"מתנות" שלי , הוא ביקש ממני ללבוש את התחתונים והחזיה שהיו תואמים בול , כי הוא מכיר את הגוף שלי כל כך טוב... "בייבי, התחתון קרוע.. תראה" הוא צחק בקול ואמר "מאמי התחתון "קרוע" בדיוק במקום הנכון..." בחלק של המפשעה היה פתח צר וארוך , פתאום נפל לי האסימון , "בייבי מי הסוטה שהמציא את הדבר הזה? הוא גאון!!!"

אם יש משהו שיכול להמיס אותי בשנייה אל תוך ידיו, אלו המעברים שלו מצחוק ועדינות לאלפא שהוא, הוא הרים אותי וזרק אותי על המיטה , "אל תזוזי" דרש.

לא זזתי

שניות אחרי זה ידיי היו קשורות באזיקים כל אחת לפינה אחרת של המיטה, על עיני הוא ליפף את הסרט האדום מסטן, אזיק נסגר על רגל אחת ועוד אזיק על הרגל השנייה , חייכתי לעצמי , אני אוהבת את הסטיות וההפתעות שלו ...אבל ההפתעה הבאה לא אחרה לבוא , המוט הזה שהיה מחובר לאזיקים , זה נקרא מפסק רגליים והוא נפתח לאורכים שונים , לאט לאט הוא פתח את המוט, בהתחלה זה היה נעים ונחמד אך עם הזמן הפיסוק היה רחב לחלוטין, אפשר לומר שאפילו קצת כאב, אבל היה בזה כאב מסוג אחר.. כאב מהלא נודע , כאב טוב, כאב של חשיפה , איברי הצנוע היה פתוח לרווחה אל מול עיניו, זה לא שזו הפעם הראשונה שהוא רואה אותו, אתם יודעים בכל זאת כבר שנתיים , אבל עם זאת היה משהו שונה בחשיפה הזו, הרגשתי דיי חסרת אונים ולתדהמתי זה רק חירמן אותי יותר...

תוך כדי ניהול משא ומתן עם מוחי לגבי הרגשתי כרגע , הרגשתי איך רגליי נפתחות עוד קצת לצדדים ואנקת כאב קלה פילחה את האוויר...

"לזה חיכיתי" אמר עכשיו את מוכנה..."ואת לא גומרת בלי הוראה שלי..!"

הסדין כבר בהחלט היה רטוב , לא הפסקתי לטפטף, הייתי כל כך חרמנית מהסיטואציה ממנו מהכל ביחד ורק רציתי אותו עמוק בפנים...

"מאמי עכשיו מתחילה החגיגה.."

וכך זה היה...

ידיו ושפתיו עברו על כל ס"מ בגופי , נגעו לא נגעו.. אצבעותיו בחנו את גרוני ואת שפתי, את ערוותי שלא ביישה באר מים באמזונס.

הוא נשכב לצידי , הרגשתי את מבטו סוקר את גופי , לשונו עינגה את פיטמותיי, נשיכות קטנות לא אחרו לבוא...תוך כדי כך אצבעותיו ירדו במורד ביטני הישר אל חלצי... גיששו , ליטפו ועינגו את הדגדגן שלי , הרגשתי איך כל הסדין מתחתי רטוב לחלוטין, נאנקתי מהנאה , הרגשתי את נשימתי נעתקת כל פעם שהוא חוזר אל הדגדגן , אצבעותיו חדרו אותי הישר אל נקודת הג'י , המיצים שלי לא אחרו לצאת החוצה בבת אחת , עמדתי לפני גמירה לא יכולתי להחזיק את עצמי יותר ... "מאמי אני גומרת.." אמרתי לו , "את לא מעזה.." ענה, מה שבא אחרי המשפט הזה הפתיע אותי לחלוטין, הצלפה על איבר מיני מהשוט האדום שחור . כאב קל פילח את ערוותי ובניגוד לכל הגיון בעולם זה רק גרם לי לרצות לגמור יותר... ההצלפה השנייה כבר סידרה את הרצון הזה, אני כבר לא רוצה לגמור...אבל עדיין מגורה ביותר , זה היה חדש לי , לא ידעתי איך להכיל את זה ...ואז הגיע ההצלפה השלישית שהייתה קצת יותר עוצמתית מהקודמות, גופי רטט , נשימותיי נעשו כבדות.. הרגשתי את לשונו מרגיעה את איברי, את שפתיו נושקות לו באהבה ובתאווה .

"לא הייתי צריך להביא שמפניה , המיצים שיוצאים מגופך הם השמפניה הטובה ביותר שיש..."

עם כל זה שאני פרושה לפניו בלי שום יכולת לזוז, קשורה מכל הכיוונים, עיניי עצומות ואין לי שמץ של מושג מה עומד לבוא ...הרגשתי הכי בטוחה בעולם, הרגשתי הכי סקסית, הייתי מגורה כמו שלא הייתי מעולם, הכל היה חדש לי והכל היה בזכותו, כי הוא אלפא והוא מכיר אותי והוא יודע לדבר אלי ולהרגיע אותי ובהחלט יודע לתת לי להרגיש בטוחה בזרועותיו.

"השעה כמעט שתיים עשרה בלילה מאמי...אני רוצה שתספרי יחד איתי ..."

"טוב בייבי..."

הוא רכן מעלי נישק את שפתיי.. וספר 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

איך שהסתיימה הספירה יחד עם הסיפרה אחת ננעץ בתוכי איברו עמוק ככל שאפשר, אנחת רווחה וכאב נפלטו מגרוני, עוד כניסה ויציאה והאורגזמה לא אחרה לבוא, של שנינו.....

הוא הסיר מעל עיני את הסרט האדום הביט אל תוך עיניי את מבטו החודר ואמר...

HAPPY NEW YEAR BABY