Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

חתיכת סשן זה היה

....הוא אמר לי להגיע אליו הביתה ולהיות מוכנה בתשע. יש לך הכל מוכן על המיטה. הוא לא היה בבית , אבל יש לי מפתח. נכנסתי לחדר השינה וגיליתי שעל המיטה יש חלוק סטן שחור עם גימורים באדום בוהק , עליו היה מודבק פוסט איט וכתוב בו "תצלמי לי".

מגבת לבנה צחה כשלג מונחת על יד החלוק ועליה קרם גוף וגומיה אדומה לשיער. גם עליהם היה פתק "את יודעת מה לעשות עם זה!" מיד הורדתי מעלי את הבגדים, נכנסתי למקלחת , למזלי הגעתי בשמונה וחצי , היתה לי תחושה שתהיה לי התארגנות כזו או אחרת.

לאחר שמרחתי בקפדנות את הקרם גוף , אספתי את שיערי בקוקו גבוה, שמתי עלי את החלוק סטן , צילמתי את עצמי והעברתי לו, הוא פתח ראיתי שני כחולים בווטסאפ וזהו, לא הגיב. הפרפרים בבטן לא איחרו לבוא, הרגשתי איך כל הגוף שלי רועד מהתרגשות, איך אני מתחילה להרטיב עוד לפני שמשהו קרה, הוא יהיה מרוצה כי אני יודעת שהדבר הראשון שהוא יעשה כשיכנס לחדר יהיה לדחוף לי את שתי האצבעות המושלמות שלו לבדוק שאני מוכנה ורטובה בשבילו.

התיישבתי על המיטה בקוצר רוח מחכה לו שיגיע , התגעגעתי אליו בטירוף.. טוב עוד 11 דק' תשע אמרתי לעצמי...נשכבתי על המיטה , משהו היה על הכרית, עוד פוסט איט , לא ראיתי אותו, עליו היה כתוב "על הבטן כלבה יפה שלי". נשכבתי על הבטן ובהיתי שמאלה על הקיר, מחכה שיגיע, נשארו כמה דקות בודדות, פתאום אני קולטת שאזיקים תלויים בצד המיטה , צד אחד של האזיק סגור על ברזל המיטה וצד שני פתוח, קפצתי אחוזת אמוק , שיט איך פיספסתי את זה? . הסתכלתי סביב על מסגרת המיטה ונחרדתי לגלות עוד שלושה , כל אחד בקצה אחר סה"כ 4 קצוות מיטה ...איך אני לעזאזל עושה את זה?! טוב בלי פאניקה תחשבי רגע....או קי אני אאזוק את הרגליים קודם כי בכל זאת צריכה בשביל זה את הידיים, איך שסיימתי לאזוק את הרגלים, דיי קשה היה לעשות את זה , המרחק בין קצה לקצה גדול, הפיסוק הרחב כאב, אבל צלחתי את זה.

הגיע ווטסאפ "אני מאחר" עניתי לו "טוב" ונשמתי לרווחה , עכשיו יש לי עוד כמה דקות יד אחת בתוך האזיקים אין בעיה , אבל איך אני סוגרת את האזיק האחרון???? בלתי אפשרי בעליל , ניסיתי בכל דרך אפשרית קרעתי את העור ביד, כאב קל פילח את כף ידי, ניסיתי בחיי שניסיתי, לא הצלחתי , שכבתי לי ככה במפח נפש, הוא לא יהיה מרוצה ודווקא הכל מושלם.

הוא נכנס בשלב מסויים אין לי אפילו מושג מתי , רק יודעת שאני על הבטן כועסת על עצמי שלא הצלחתי ...

הוא אחז בקוקו שעשיתי במיוחד בשבילו משך את ראשי אחורה בחוזקה ואמר "שלום כלבה" , "אני מצטערת" עניתי לו עם דמעה מבצבצת בזווית העין שלי, כל כך לא רציתי לאכזב , הוא כל כך השקיע, הוא תמיד משקיע.. "על מה את מצטערת כלבה?" שאל ומשך את שערי כל כך חזק אחורה ונשך את צווארי , זה כבר ישאיר סימן חשבתי לעצמי. " לא הצלחתי לסגור את האזיק האחרון" עניתי , "זונה קטנה אם היית מצליחה לאזוק את עצמך בכל ארבעת האפשרויות היית יוצאת מפה היום עם כאב שהיה נשאר שבוע!" ליטף את ידי הפצועה , נישק אותה וסגר עליה את האזיק.

פתאום הרגשתי איך השוט שלו מפלח את ישבני בכאב שלא משאיר שום איבר בגופי רגוע, צרחה חרישית יצאה בגרוני, מה? למה? הייתי בסדר, אמרת שזה בסדר שלא הצלחתי לאזוק את עצמי.. חושבת לעצמי בראש..

אני יודע מה את חושבת ואסביר לך משהו , "אכן לא היית אמורה להצליח לאזוק את עצמך בכל ארבעת הקצוות ואם היית מצליחה זה אומר שמישהו עזר לך ואז הייתי רותח ועל זה היית משלמת בכאב שהיה נמשך שבוע שלם." עוד מכה פילחה את ישבני.

כבר לא הבנתי מה קורה פה מה עשיתי שמגיע לי עונש כזה? לא העזתי לשאול כלום , הוא יסביר לי אני בטוחה.

הוא גרר את הכיסא מפינת החדר , עד כמה שהצלחתי להבין הוא הניח אותו מול המיטה כאשר רגליי פסוקות לרווחה לפניו, הוא התבונן כרבע שעה ולא אמר מילה וגם אני לא.

לאחר כרבע שעה הוא קם לעברי ובלי התרעה מוקדמת פשוט דחף לי את שתי האצבעות והחל לזיין אותי בכח , באסרטיביות.. "את כל כך הולכת להשפריץ את הצורה שלך..." אמר והוסיף את בהונו כשחקן מן המיניין והלביש אותו כל כך מדוייק על הדגדגן שלי, הייתי כל כך חרמנית עליו שהרגשתי שאני לא מחזיקה את עצמי...ואז הוא הפסיק.. לא הבנתי מה קורה באמת הייתי מבולבלת .

"נכון שאת לא מבינה מה קורה פה?" זרק לעברי, הוא כל כך מכיר אותי...

"היית כלבה חצופה ולא ממושמעת ועל זה את תסבלי כל הלילה... אני אחזור כל רבע שעה אביא אותך שניה לפני אורגזמה ולא אתן לך לגמור". ואז לחש לאוזני "לא היית אמורה לפתוח את הווטסאפ כשכתבתי אני מאחר כי היה כבר תשע! ובתשע היית אמורה להיות מוכנה עבורי ולא להתעסק עם הטלפון, מה שאומר לי שבשעה תשע לא היית מוכנה, אני ברור?!?!?"

בלעתי את הרוק ועניתי "כן ברור אדוני"

וכך היה כל רבע שעה הוא חדר אלי עם אצבעותיו שניה לפני אורגזמה הוא היה מוציא אותם ומשאיר אותי ככה קשורה רטובה ורועדת בכל הגוף, צחוק צחוק זה היה קשה כי מפעם לפעם הצורך שלי בגמירה הוריד דקה מהיכולת שלי להחזיק.

לא ישנו כל הלילה, בשלב מסויים הוא הפך אותי על הגב וקשר שוב באזיקים, 3 פעמים באותו הלילה הבאתי אותו לגמירה ככה כמו שאני שוכבת על הגב הוא דחף לי אותו כל כך עמוק חשבתי שאני מפסיקה לנשום אבל לא ויתרתי לעצמי הייתי חייבת לכפר על הטעות שלי הגמרתי אותו כמו שהוא אוהב בלי טיפה אחת על הסדינים הנקיים.

באזור שבע בבוקר הוא הוריד ממני את האזיקים, הרים אותי למקלחת הייתי מותשת רחץ אותי והשכיב אותי עטופה במגבת על המיטה , הניח את ראשי על החזה שלו ואמר לי ברוך. "תשני כלבה יפה שלי, תשני". נרדמתי בשנייה כשזרועותיו חובקות אותי וחיוך מרוח של לילה קסום על פני.

"כל כך אוהבת אותו" אמרה בשקט "למרות שלא גמרתי הלילה אני מאושרת"

"תגידי...מטומטמת, למה לא קראתם לי?" יריתי לעברה בכעס.

"מה, למה?" ענתה מופתעת, מה היית עושה שם?"

"נהנת מה זאת אומרת..?" עניתי..

נפלה לה הלסת..

אני אומרת לכם עם חברות כאלה לך תבנה מדינה , אהה סליחה ...סשן בדסמי...