Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

פנטזיה , לממש או לא לממש...

מישהו מפה פעם אמר לי , פנטזיות לא נועדו לממש אותן , כי אז הן לא פנטזיות...לא הסכמתי איתו ואמרתי לו שפנטזיות נועדו להגשים אותם .

הוא ענה , אם תממשי את כל הפנטזיות שלך לא יהיה לך יותר על מה לפנטז...כמה שהוא טעה ... לפני שבועיים מימשתי פנטזיה והיום אני הולכת לשכלל אותה.. הוא לא יודע מה מחכה לו....

לפני שבועיים ירדתי לבר השכונתי, לאחר שיחת ווטסאפ עם X (הוא קבע עם אחיו לבירה), שאלתי אותו אם בא לו לזרום איתי...הוא שמח.. החלטנו שהוא יבוא לבר השכונתי שלי. הנקודה המעניינת היא שאף אחד חוץ מאיתנו לא ידע שאנחנו מכירים, נשב לנו באותו הבר ונראה לאן הדברים יובילו, אלכוהול וג'וינטים תמיד מעוללים משהו לאנשים. אנחנו יודעים איפה זה מתחיל אבל אף פעם לא איפה ואיך זה יסתיים.

מפה לשם ישבתי עם חברים בבר השכונתי וכשהוא הגיע הבר כבר היה מפוצץ. המקום היחיד שהתפנה, כי חבר אחד החליט ללכת פתאום ,היה לידי וליד חברה שלי שישבה מולי (השולחנות הארוכים המשותפים של הברים בתל אביב) מצד שמאל שלי וימין שלה ישבו שאר החברה .

הוא הגיע עם אחיו והתיישבו לידנו, לצערנו אחיו התיישב לידי והוא נותר לו לשבת ליד חברה שלי, חבל כי זה היה יכול להיות מעניין אם היה יושב לידי , כי אף אחד לא יודע שאנחנו מכירים כפי שאמרתי וההתפתחויות היו יכולות להרים גבה או שניים.

לא תארתי לעצמי שצורת הישיבה שנוצרה תוביל לזה וכך היה:

כשהוא התיישב ליד חברה שלי נעתקה נשימתי, שכחתי כמה הוא יפה לא התראנו 3 חודשים. הוא כמובן הסתכל על המשקה שלי וחייך והזמין מהמלצרית אותו הדבר, שנינו נזכרנו בערב הראשון שלנו ששתינו כמה כוסות וויסקי זהות כשאמר אני אשתה מה שהיא שותה ולא חשב על וויסקי, היה מעניין אותו ערב.

ואז אחיו החליט שינשנשו משהו, וביקש מהמלצרית את התפריט , כשהגיע התפריט אחיו הפנה אותו אלי ושאל מה את מציעה שנזמין מה טעים פה, נראה לכם שלא הבנתי וניצלתי את זה ?! ברור שכן, אחיו פלרטט איתי ואני זרמתי עם הפלרטוט בידיעה ברורה ש X לא יאהב את זה .

לאחר כרבע שעה של שיחת פלרטוט מעמיקה על התפריט בפרט ואוכל בכלל ראיתי ש X כבר לא בולע רוק והלכתי לשירותים, כשעברתי אותו ליטפתי אותו בגב וסימנתי לו לבוא אחרי.

המפגש בשירותי הבר היו לוהטים , אני זוכרת שבקושי החזקנו את עצמנו להשאיר את הבגדים עלינו.

חזרנו חזרה למגרש המשחקים ואחיו לא התייאש. גם אני לא . בשלב הזה X החליט שהוא לא נשאר פרייר והתחיל עם חברה שלי, היא התלהבה ממנו וזרמה איתו - את זה לא ראית מגיע! חייבת לציין שהמשחק שלי קיבל תפנית מפתיעה שלא אהבתי.

נקודה חשובה: במרבית הערב הרגל שלי היתה בין הרגלים שלו והוא ליטף לי את הרגל, הוא הגדיל ועשה כך, יד אחת מלטפת לי את הרגל ויד אחת מלטפת את הירך שלה ומבט אחד חודר שלו אלי.

מיותר לציין שלא אהבתי את זה והייתי חייבת להחזיר את הכדור למגרש שלי , בכל זאת פנטזיה שלי ...

שוב קמתי לשירותים וסימנתי לו על הגב הפעם קצת יותר עם הציפורניים מאשר בליטוף החמים שהיה קודם.

כשנכנס לשירותים שאלתי אותו אם הוא יודע שהוא משחק באש אז הוא ירה לעברי את מתחילה עם אחי! אמרתי לו , לא אני לא מתחילה עם אחיך הוא התחיל איתי אני זורמת.. וחיוך מרושע עלה על פני. הורדתי את הטייץ השחור מבריק שהיה עלי ואמרתי לו תטעם אותי - כנראה שכחת.. נתתי לו כמה שניות טובות להיזכר ולהתמכר ואז הרמתי לו את הראש מהשיער הצמדתי אותו לקיר ואמרתי לו - אל תשחק באש , זה אף פעם לא נגמר טוב, הוא חייך וסובב אותי אל הקיר תפס לי את הידיים ואמר , אני יודע וחייך חיוך מרושע...

יצאנו מהשירותים וחזרנו למגרש המשחקים... לאותה הנקודה שהפסקנו אחיו מתעסק איתי והוא מתעסק עם חברה שלי, למרות שהקנאה בצבצה אצל שנינו , אני חייבת להודות שזה היה מגרה בטירוף.

בשלב מסויים , אחרי כמה שעות של טיזינג מטורף הוא ואחיו חתכו הביתה, לאחר 10 דק' הוא חזר עם מונית התיישב לידי , סובב אותי אליו דחף את הלשון שלו עמוק אל תוך הפה שלי וסימן אותי. החברים לא הבינו מה קורה פה, החברה היתה בהלם טוטאלי , והסקס?!

היה מדהיםםםםםםםםםם

מי אמר שאסור לממש פנטזיות????