Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

הכאוס של תל אביב

הייתי חייבת לעוף מתל אביב , אפילו ל 24 שעות, קצת אויר, חנקה אותי העיר הזאת עם כל מה שיש לה להציע..

צפון או דרום?! שאלתי את עצמי במשך שבועיים , לאן בא לך לברוח..? איזו אוירה את צריכה..? החלטתי שגיחה של 24 שעות עדיף צפון..

שישי צהריים אספתי את עצמי, תיק קטן, לא אצטרך הרבה התנעתי את הרכב ונסעתי..

עצרתי בדרך לקפה טוב, הגעתי באזור חמש לצימר, התקלחתי , יצאתי למרפסת עם בקבוק מים מנרליים וג'ויינט טוב , נשכבתי על אחת המיטות בחוץ כשהמגבת כרוכה סביבי , השקט מסביב תמיד נתן לי תחושת ביטחון, הכאוס של תל אביב משאיר אותי תמיד במצב דרוך..ונרדמתי.

התעוררתי באזור שמונה, עשיתי לי אספרסו ונכנסתי להתקלח, זרקתי על עצמי שמלת כתפיות קלילה , התנעתי את האוטו ונסעתי לבר קטן וחמוד, אפלולי ושקט עם מוסיקת רוק של פעם, היו להקות טובות בעבר לא כל הפופ בשקל וחצי של היום.

הזמנתי לי וויסקי ומשהו לנשנש, בבר ישבו מעט מאוד אנשים, כמו שאני אוהבת, ממולי ישב זוג עסוק בשלו, ברמן שנושק לשנות השישים שלו, כנראה גם הבעלים של הבר, שחווה דבר או שניים בחיים האלו, מולי ישבו 3 גברים באזור שנות ה 40 שלהם, נראה ברחו מהאישה בבית..

אחרי כחצי שעה הזמנתי עוד כוס וויסקי, הברמן התחיל לקשקש איתי על הא ועל דה, הרגיש צורך לתת לי תחושה טובה כי הרי אני יושבת פה לבד.. שאל אותי את כל השאלות כדי להבין מי אני ולמה אני פה לבד..לאחר כשעה נכנס גבר , גבוה יחסית, מבנה גוף רחב ומהודק, בטוח עובד על זה קשה 4 פעמים בשבוע..התיישב מולי מעבר לבר. היה בו משהו קר ומרוחק בשפת הגוף, כשנתקלו המבטים שלנו הצלחתי למרות החושך לראות משהו רך ועדין בעיניים שלו למרות המבט החד משמעי, אני לא בעיניין שלך.

הזמנתי עוד כוס וויסקי וחשבון, קיבלתי את הוייסקי אבל לא את החשבון, לאחר שסיימתי כמעט את כל הכוס ביקשתי שוב את החשבון, הברמן החביב חייך ואמר שהעניין הזה סודר והצ'ייסר הזה (ומגיש לי צ'ייסר וייסקי) גם כן, הוא הניח את הצ'ייסר על מפית שכתוב עליה "תשתי את זה!" הרמתי את עיניי והסתכלתי על הבחור החדש שהגיע מקודם, משום מה היה לי ברור שזה הוא, הוא הסתכל עלי במבט חודר , ממוקד וחד משמעי, תוך כדי הסתכלות עמוקה אל תוך עיניו שתיתי את הצ'ייסר. (תל אביבית , את זה הוא בטח לא לקח בחשבון) קמתי לקחתי את המפתחות של האוטו והתיק ויצאתי מהבר חזרה לצימר.

הגעתי חזרה לצימר והחלטתי שלפני שאני מדליקה לי את הג'ויינט אני אכנס להתקלח ולחפוף את הראש מהריח של הסיגריות בבר..

יצאתי מהמקלחת עטופה במגבת , הכנתי אספרסו והדלקתי את הג'ויינט, יצאתי למרפסת החשוכה וראיתי אותו יושב על כסא ממולי, הברמן השובב הזה נתן את כל הפרטים..

נשכבתי על המיטה בחוץ , הנחתי את כוס האספרסו על השולחן הקטן לידי, ולקחתי עוד שכטה מהג'ויינט.

הוא קם לעברי, לקח ממני את הג'ויינט והתחיל לעשן אותו תוך כדי מבט חודר אל תוך עיניי, הושיט את ידו ופתח לרווחה את המגבת שעטפה אותי, השיער טפטף לו טיפות מים קטנות שזלגו להן אל גופי, הוא שלח את ידו והחל לשחק בטיפות המים להנאתו, מבטו לא עוזב את מבטי, אצבעותיו משוטטות להן על גופי הערום, יורדות להן אל בין חלצי, אני מרגישה פרץ חום לח ורטוב פורץ לו מתוך גופי, אני מניחה את ראשי לאחור מתמכרת להרגשה הכל כך טובה ואהובה, וללא שום הכנה מוקדמת , הוא מחדיר את אצבעותיו לתוכי, אני מחסירה פעימה, גניחת הנאה מהולה בהתרגשות אדירה נפלטת מגרוני, הוא מתחיל להניע את אצבעותיו היישר אל נקודת הג'י שלי , לא משאיר לה שום יכולת שליטה, היא כל כך ומגורה וכך גם אני...

ידו השנייה מניחה את הג'ויינט והיישר משם אל הנקודה השנייה בגופי, הנקודה החיצונית והעדינה, הוא בהחלט יודע מה הוא עושה, תוך סיכרון מבריק סבלני ואסרטיבי, מתנהל מחול שדים מטורף בין נקודת הג'י, הדגדגן ואצבעותיו המנוסות..

"את תשפריצי את החיים שלך היום" - זה היה המשפט היחידי שהוציא מפיו. לא לקח לי הרבה זמן להוכיח את המשפט הבודד שלו..פתחתי את עיניי וגיליתי שהזריחה מתחילה לה לאיטה, הוא נעלם לו מתישהו אי שם בחשיכת הלילה, משאיר אותי ישנה על המיטה בחוץ, למעט שמיכה שהניח על גופי , לא היה זכר ממנו..נכנסתי למיטה והמשכתי לישון, התעוררתי שוב באזור שתיים עשרה בצהריים, בעוד כשעתיים צריכה לפנות את הצימר ולחזור לכאוס של תל אביב. פותחת את הטלפון, ווטסאפ 1 הודעות שלא נקראו..

"בייבי, איך היה לך אתמול בלילה, נהנת?

הייתי טוב? מקווה שהשמיכה הספיקה לך ולא היה לך קר,

מחכה לך בבית , אוהב, נשיקות"